Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Gebelik belirtisi olan akıntı nasıl oluyor arkadaşlar sizde adetime birkaç gün var ama yoğun beyaz ve uzayan akıntı görüyorum adet öncesi mi gebelik belirtisi mi hangi tür akıntıya giriyor bulamadım araştırmalar sonucu size sormak istedim. Hamiş olanlar ilk haftalarda nasıldı akıntı belirtiniz acaba

Kızlar üstteki dün yaptığım test alttaki de şimdi yaptığım test ikiside damlatir damlatmaz belirdi
20220825_052228.jpg

Kimseyle paylaşamadığım dertleşemediğim şeyleri burda paylaştım. Emin olun hep dualarımda olacaksınız Allahım inşallah tez vakitte isteyen herkese nasip eder🙏🏻 Hemen sevinmek de istemiyorum kimyasal olur dış gebelik bir sürü şey okudum burda çok karmaşık duygular içersindeyim şu an. Ama pozitifi görmek benim için çok büyük bişeydi. Pcoslular asla ama asla karamsarlığa kapılmasın 🥹
Canim öncelikle hayırlı olsun, ama şu evrene mesaj gönderme olayı varya cidden doğru ağzından çıkana ve aklından geçenlere dikmat et hep olumlu iyi şeyler düşün inan hersey olumlu olur, kötüyü düşünürsen kötüyü çağırırsın, ben gayet sağlıklı bir hamilelik yaşıyorum diyip kendini telkin edeceksin, ne gelirse Rabbim den, benm ilk hamılelıgımde şu ikili üçlü testler yapıyorlar ya doktor bana birinde işte hafif bir riskli bişi var sanki tahlıl yapalım amniyo sıvısından alınarak yapılıyor fln dedi dedim asla ben Rabbim den razıyım verdiğinede vermediğinede farklı bişide çıksa aldırmayacağım dedim o yüzden istemıyorum o testleri dedim, ve çok şükür akıl küpü bir tane 5 yaşında oğlum var şu an, o yüzden sen Rabbim"e teslim ol hiçde kötü birşey düşünme 🤲👍🥰

Kızlar üstteki dün yaptığım test alttaki de şimdi yaptığım test ikiside damlatir damlatmaz belirdi
Eki Görüntüle 3118775
Bence bu testler insana mutluluk veriyor🥰😍 ya kendim gibi seviniyorum şu pozitiflere❤️ Hayırlı olsun inşallah rabbim sağlıkla ilerlemeyi gösterir çok sevindim çok 🤲🏻

Canim öncelikle hayırlı olsun, ama şu evrene mesaj gönderme olayı varya cidden doğru ağzından çıkana ve aklından geçenlere dikmat et hep olumlu iyi şeyler düşün inan hersey olumlu olur, kötüyü düşünürsen kötüyü çağırırsın, ben gayet sağlıklı bir hamilelik yaşıyorum diyip kendini telkin edeceksin, ne gelirse Rabbim den, benm ilk hamılelıgımde şu ikili üçlü testler yapıyorlar ya doktor bana birinde işte hafif bir riskli bişi var sanki tahlıl yapalım amniyo sıvısından alınarak yapılıyor fln dedi dedim asla ben Rabbim den razıyım verdiğinede vermediğinede farklı bişide çıksa aldırmayacağım dedim o yüzden istemıyorum o testleri dedim, ve çok şükür akıl küpü bir tane 5 yaşında oğlum var şu an, o yüzden sen Rabbim"e teslim ol hiçde kötü birşey düşünme 🤲👍🥰
Çok teşekkür ederim canım🥰💐 evet haklısın bu konuda ben de öyleyimdir genelde ama dünden beri duygularım çok karışık az önce geldim hastaneden kan verdim inşallah orda da güzel sonucu görmeyi nasip eder Allahım 🤲🏻

Hayirlisi olsun kuzum ya insallah gönlüne gore olur. İllaki pahali testlerden almaya gerek yok aklinda olsun artimed cok iyi erken gebelik 20 lira kaset test 7.50 kuruş eczanelerde
Kız bende artimed aldım şimdi eczaneden 10 TL dedi 7 bucuga bağladım🤣ne bilem 2 buçuk lira benden olsun dedi eczacı ilaç aldım eltime sonra dayanamadım ayın 5 ine kadar elimdeki parayı idare etmem lazımdı 100 TL var ekmek parası bu. Ay böyle oldu memlekete gidip gelmek pahalıya patladı yarında doktor randevum var testi şimdi yapsam mı sabah mi yapsam ev kalabalık şuan normal kaset test ne zaman yapayim bata 5 var😁

Yumutlamadan kaç gün geçti canım
Yumurtlama günümü bilmiyorum takvim üzerinden hesaplıyorum sanırım tam 11 gün sonra cıktı testte çünkü adetime 3 gün kala yaptım ilk testi ama ben pcosluyum ilk gebeliğin evlilikten 4 ay sonra oldu ama bu seferki 1 yıldan fazladır istiyorduk olmadi adetim kendiliğinden düzene girdi 2 gün 3 gün gecikti bi defa 13 gün gecikti sonrasında tam gününde oldu ve çok şükür bu ay tuttu ❤❤❤❤❤

Kız hayırlı olsun maşaAllah barekAllah 🥰 darısı başımıza çok sevindim 😘
Abim bende aldım ondan bata 5 var çıkmaz diye sabah yapcam🤣
Saol kuzummm amin inşallah tez vakitte alın sizde bu haberi❤❤❤❤
Valla yavrum bende asla çıkmaz diye yaptım heleki 3 gün kala hic çıkmaz dedim ama 1 dakika bile geçmeden cıktı çok şaşırdım bende inşallah seninde güzel haberini aliriz❤❤❤💐💐💐

Saol kuzummm amin inşallah tez vakitte alın sizde bu haberi❤❤❤❤
Valla yavrum bende asla çıkmaz diye yaptım heleki 3 gün kala hic çıkmaz dedim ama 1 dakika bile geçmeden cıktı çok şaşırdım bende inşallah seninde güzel haberini aliriz❤❤❤💐💐💐
Ay inşallah kız ne zaman yapım hadi bana cesaret verin ben cesaret edemiyorum yaaaaa🤣heleki 5 kala ay ne bilim hayırlısı 🤭heycanliyim da ama ya hayal kırıklığı olursa diyorum🙃

Ay inşallah kız ne zaman yapım hadi bana cesaret verin ben cesaret edemiyorum yaaaaa🤣heleki 5 kala ay ne bilim hayırlısı 🤭heycanliyim da ama ya hayal kırıklığı olursa diyorum🙃
Bence sabretmek çok zor ama biraz daha sık dişini her ihtimale karşı biraz daha bekle güzelim benim o kalp kırıklığı o anki acıyı çok iyi biliyorum erken ogrenmekte eline bisey gecmiyo ki bak ben kan sonucunu bekliyorum hala ve kese icin gün sayıyorum doktora gitcem diye o yüzden herşey zamanında güzel bence az daha sabret❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Normalde 3 gun kala varsa cıkar ztn testlerde 3hun kala basla sen cnm bakmaya, ben ilkınde sırtımda ve belımde felaket bır agrı hissetmiştm çalısıyordum ozmn kızlar bana dedı mudurum siz hamıle olmayasınız hemen gıdıp test almıstım erken gebelik testi 6 gun vardı baktım ilk böle hiç bişi yoktu atmadım çantama koydum 2saat sonra baktım ıncecık bır cizgi sabah bı daha yaptım cok nettı ve değerim 30 larda bıseydı öğrendiğimde o yuzden varsa her turlu cıkar canım hıc canını sıkma rabbım en hayırlısını verır 🤲

Kızlar bende belirtimi anlatiyim sizlere. Benim normalde göğüslerim adete 1 hafta kala aşırı ağrımaya başlar bu defa uçlardan geriye doğru sızlama oldu ve felaket bir bel ağrısı çektim yani böyle tutulmuscasina. Bide geceleri sürekli üşüdüm terledim mide ekşimesi yaşadım hasta oluyorum sandım. Sonrasında test işte sizlerle paylaştığım gibi vaziyet bu. INSALLAH sizlerinde güzel haberlerinizi alırım.💐🤲😊

X