Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

kızlarrr diğer topicte sorun vardııı burdan devam edelimmm 🌸🌸🌸
Umarım bu ay herkes o iki çizgiyi görür mucizemiz gelir bize🤰🏼 Liste hamilelik haberleriyle dolar taşar🌸💕😍😍
🌸
🌸
🌸

anne adayları batsonuç💖💖
@andkfkf1 Ağustos🤰🏼💕
@Marget-harry1 Ağustos❌
@meva1261 Ağustos🤰🏼💕
@mucizebekliyorum11 Ağustos❌
@Gmz9331 Ağustos🤰🏼💕
@Bebisee1 Ağustos❌
@bugdaycorci1 Ağustos
@Petunya5081 Ağustos
@Feslegeen1 Ağustos
@Waweylaaaa1 Ağustos
@sultansultan901 Ağustos🤰🏼💕
@Kimdemi382 Ağustos🤰🏼💕
@kahveseverkedi912 Ağustos❌
@Freeangel092 Ağustos ❌
@Melekbebekannesi2 Ağustos❌
@deli kizz2 Ağustos
@Berfoberf🤰🏼💕
@Gobekadimyokbenim2 Ağustos❌
M Mavimiresl 2 Ağustos❌
@visnelikek412 Ağustos
@Sina7636🤰🏼💕
@Gulela gul2 Ağustos
@caca33443 Ağustos❌
@busraninprofili3 Ağustos❌
@Lamariposa3 Ağustos
@Cgh3 Ağustos❌
@seymaa-344 Ağustos❌
@mucizeyimben5 Ağustos❌
@handan0215 agustos❌
@kardelen5555 Ağustos❌
@Marulkafakz5 Ağustos❌
@bshk19935 Ağustos🤰🏼💕
@bboobbeepp5 Ağustos❌
@Gzmyts535 Ağustos🤰🏼💕
@kendimeinanamiyorum5 Ağustos❌
@mehrunnisa5 Ağustos❌
@Anne adayi485 Ağustos🤰🏼💕
@mavimtrak55 Ağustos❌
@santrifuj6 Ağustos
@Nypmha6 Ağustos❌
@Gul19966 Ağustos
@nuresra6 Ağustos🤰🏼💕
@busemakilic6 Ağustos🤰🏼💕
@Minik236 Ağustos
@Elanur123456 Ağustos🤰🏼💕
@MRV046 Ağustos❌
@Derinvebebekleri6 Ağustos
@Zekraa6 Ağustos❌
@Hayatlarrr6 Ağustos
@beautifulwoman6 Ağustos🤰🏼💕
@Niqu6 Ağustos🤰🏼💕
@Sevm577 Ağustos❌
@L a v i n7 Ağustos
@melek0768 Ağustos
@Sulee578 Ağustos❌
@zeynepmuh8 Ağustos❌
@Evdehepgulenbiri8 Ağustos🤰🏼💕
@duyguyaziyo8 Ağustos❌
@Pembelipanjur619 Ağustos
@Arasdefne9 Ağustos❌
@kendimeinanamiyorum10 Ağustos
@ozlemem10 Ağustos❌
@raainbow10 Ağustos❌
@sinemmlendi11 Ağustos❌
@Safiye1911 Ağustos❌
@midnattsol11 Ağustos❌
@Cansu141411 Ağustos🤰🏼💕
@Demgey311 Ağustos❌
@gulayseT12 Ağustos
@sweetdreams198512 Ağustos
@Polenimbenimle12 Ağustos❌
@siyahinci02112 Ağustos🤰🏼💕
@beyhudertler13 Ağustos
@minnakim201413 Ağustos❌
@bittercan13 Ağustos
@angel000313 Ağustos
@Nrarslnn13 Ağustos🤰🏼💕
@gLssHh13 Ağustos❌
@izmir35192513 Ağustos❌
@Beybiumutlari13 Ağustos🤰🏼💕
@Minicikfzt14 Ağustos❌
@mellissa14 Ağustos🤰🏼💕
@esmadnzhn14 Ağustos
@keug0314 Ağustos❌
@E L B A14 Ağustos❌
@cerenay00014 Ağustos❌
@ZorluBekleyis15 Ağustos🤰🏼💕
@balbocegimmm3415 Ağustos
@Ranyaa15 Ağustos❌
@loirily15 Ağustos❌
@esracaheleyan15 Ağustos❌
turuncu agac turuncu agac 16 Ağustos❌
@canancan1116 agustos
@Honeypink16 Ağustos
@thepinklawyer16 Ağustos🤰🏼💕
@tsdmrzl16 Ağustos❌
@thebluewine16 Ağustos🤰🏼💕
@Runam17 Ağustos❌
@Black8717 Ağustos🤰🏼💕
@yase0917 Ağustos
@ftkz17 Ağustos❌
@tubacikom17 Ağustos❌
@Ozcan343417 Ağustos
@CloudCloud17 Ağustos
@-Nesliii17 Ağustos
@Mavisaclikadin17 Ağustos
@lilaaaa17 Ağustos❌
@dertlideryacik17 Ağustos🤰🏼💕
B BirMucizeOlsunb 18 Ağustos❌
@Hickimsee18 Ağustos
@akgnss18 Ağustos❌
@Satilucky18 Ağustos❌
@heartzzz18 Ağustos🤰🏼💕
@Mira35i19 Ağustos🤰🏼💕
@bluepinkk19 Ağustos
@omur ozguven19 Ağustos🤰🏼💕
@fnd_5019 Ağustos❌
@Clarkkent19 Ağustos❌
@sonsuzaskk20 Ağustos❌
@Semaa16620 Ağustos
@Sevde Kurban20 Ağustos
@BethLegends20 Ağustos❌
@mucizem011120 Ağustos❌
@Bearhug20 Ağustos❌
@Myasmin21 Ağustos❌
@pozitifbiri
@ttgmze22 Ağustos❌
@Ada_2223 Ağustos
@Svgidrmzz23 Ağustos
@Kevserky23 Ağustos🤰🏼💕
@SakuraSP23 Ağustos❌
@ecevekedileri23 Ağustos❌
@Sansmelegimm23 Ağustos
@1fafeyla24 Ağustos❌
@beklenensey24 Ağustos
@baharmustafa24 Ağustos🤰🏼💕
@Feyzaakncc25 Ağustos❌
@Asli100625 Ağustos🤰🏼💕
@Eslem123426 Ağustos
@ucge26 Ağustos
@ad00026 Ağustos
@Ysmndi26 Ağustos🤰🏼💕
@filozofia27 Ağustos
@Devakus27 Ağustos
@Ozlenenhanim27 Ağustos
@coquette_27 Ağustos
@Melekbebekannesi27 Ağustos🤰🏼💕
@Gul202227 Ağustos
@Bussraa123427 Ağustos
@tuntice28 Ağustos🤰🏼💕
@Sevgicik28 Ağustos
@Dertliyim kederliyim28 Ağustos
@berona28 Ağustos❌
@RLSevgi28 Ağustos
@melek07628 Ağustos
@000umutlu00028 Ağustos
@Lale9529 Ağustos
@merveslife34
@iyilikperisi9230 Ağustos
@medusa54430 Ağustos
@yesillibiri30 Ağustos
@sevdaluk191131 Ağustos
@handan02131 Ağustos
@Cgh31 Ağustos
@lor-kurabiyesi31 Ağustos
Elif_edanur_61_61 Elif_edanur_61_61 31 Ağustos
@duyguyaziyo31 Ağustos
Maşallah sübhanallah çok şükür rabbim yanlış saymadiysam 35 hamisimiz var bu bile umut etmeye yeter sabretmeye yeter umut her zaman var pes etmeyelim kızlar sakın ha Allah bizi sınava soktu biz galip gelelim yenilmeyelim umutsuzluğa kapılarak sabredelim sadece rabbim yürekten isteyen herkese nasip etsin belki yarın doktor bana yine kist var dicek bebek yok dicek belki yine olmicak ama biliyorum ki birgün nasip olacak tek duam geç olmasın o gün erken gelsin hepimiz için erken gelsin bir an evvel dualarımız kabul olsun rabbim sabredecek dirayeti versin hepimize ben listeyi gördükçe hergun yeni haber aldikca daha çok mutlu oluyorum benim değil ama bir başkasının hayali gerçek olmuş ne güzel diyebiliyorun hepimiz diyoruz inanın bu bile yetiyor insana evet bu süreç çok yıpratıcı ve zor bir süreç hani uzaktan bakınca öyle kolay bı süreç değil yaşamayan bilmez tabiki onlara kolaydır neelr gördük neler yaşadık pes etmeyelim kızlar umutsuzluğa her kapilisimizda gözümüz bu listede olsun ben çok seviniyorum sizlerin adınıza kızlar rabbim hakkımızda hayırlı olanı versin ne diyim sağlıklı gebelikler sağlıklı bebisler ve hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde doğum nasip etsin 🥰🤲 dualarda buluşalım canlar🥰🤲

Saglik ocağında verdim dün verdim Cuma çıkar dedi baya bi kan aldı ama hepsi cıktı gebelik icin beta henüz çıkmadı sonuçlarım çıkmasını bekliyorum pazartesi doktora gidicem inşallah
cok sevındım senın adına evet hamıelık durumu ıcın baya test yapıyorlar oncesınde,
akıntı durumun nasıldı canım bu ay ?

cok sevındım senın adına evet hamıelık durumu ıcın baya test yapıyorlar oncesınde,
akıntı durumun nasıldı canım bu ay ?
Akıntım fazlalaşmadi yani en azından abartılcak kadar olmadi ama var yani beyaz bi şekilde iç çamaşırına bulasiyor yada peceteye geliyor ama o akinti olurken sanci giriyo anlık kasiklarima

M MiuLego Venev Venev partalina_ partalina_ M Mavimiresl kızçeler nasılsınız? Var mı bana güzel haberleriniz? Güzel haberlerinizi dört gözle bekliyorum biliyorsunuz.
Bende yok henüz kuzum. Regl 2-3 gün önce bitti, yeni bir değerlendirme dönemindeyim. Bu kez olur inşallah. dün aklımdan geçiriyordum ben de seni :) inanamıyorum 19 hafta olmuş bile nasıl bir zaman akmasıdır bu ya :) göbüş belli olmaya başladı mı? nasıl gidiyor hamilelik? sen ve bebekten haber ver bize asıl

Akıntım fazlalaşmadi yani en azından abartılcak kadar olmadi ama var yani beyaz bi şekilde iç çamaşırına bulasiyor yada peceteye geliyor ama o akinti olurken sanci giriyo anlık kasiklarima
Yerlesiyo pıtırcık 🥰Allah'ım keseyi gördüğün kalbini duyduğun zamanlari da göstersin bize🥰🤲

En yakın zamanda bizde gebelik haberin oluruz inşallah birşey daha sonra bilirmiyim adet döndünüz kaç gün benim 30 gün sürüyor da
Göğüslerde şişlik çatlama günü mü başladı?
Herkese merhaba ben forumdaki bu başlıkları Kasım 2021’den beri takip ediyorum ve bugün buraya hamileyim demek için geldim 🥹
Pcosum vardı bu yüzden bat vs hiç bişey bilmiyorum çünkü düzenli adet görmüyorum aylardır. 9 aydır deniyorduk her ay hüsran. Son 1 haftadır lekelenme şeklinde kanamam oluyordu ama adet görüyorum diye düşündüm pcos olduğu için çok da önemsemedim böyle ara kanama şeklinde olmuştu daha önce. Ama son 2 gündür adet sancısı gibi kramplar girdi kasık bölgeme. Umutsuzca test yaptım alışmıştım negatif görmeye ve daha 1 dk dolmadan çift çizgi çıktı inanamadım başka testim daha vardı onu da yaptım gerçekten pozitif. Eşim nöbette şu an evde yalnızken öğrendim ve heyecandan mutluluktan ağlıyorum. Yarın sabah uyanır uyanmaz kan vermeye gideceğim tabii uyuyabilirsem🙈 bu arada nisan ayında bi klomen denemem olmuştu ama kiste dönüştü. Şimdiki pozitif sonucu ise tamamen kendiliğinden oldu hala inanamıyorum🥹 Dualarınızı bekliyorum Rabbim hepimize mucizemizi sağlıkla göndersin🙏🏻
Üzme kendini canım bata kadar her zaman umut vardır🤲🏻 Benimde 5 gün var bata bugün erken gebelik testi yaptım testte göremedim fotoğraf çekip atınca burdaki arkadaşlar var gibi gölge dediler öyle diyince fotoğrafa dikkatli baktım var ama normalde testte belli olmuyor göremiyorum bata kadar bekleyip görüp anlayacağız Rabbim hayırlısıyla sağlıklısıyla hepimize nasip etsin inşallah🤲🏻❤️
Hanımlar maalesef adet oldum, ayin 2sine hg randevusu aldim ama az geliyo akıntım cogaltmak ve 2 sine kadar bitirmek icin ne yapabilirim kekik kaynatip iciyorum ayriyeten sogan mi kaynatip icsem ne yapsam

Yerlesiyo pıtırcık 🥰Allah'ım keseyi gördüğün kalbini duyduğun zamanlari da göstersin bize🥰🤲
Ay inşallah yaa inşallah o kadar heyecanliyim ki çok fazla anlatıp cocuk sahibi olmak isteyenlerin kalbinde bir sızı gibi yer edinmek istemiyorum ama inanın o kadar çok dua ediyorum ki her birinize inşallah bu mübarek perşembe gününü cumaya bağlayan saatlerde rabbim dualarıma cevap verir ve sizleride annelik ile taclandirir. Hepiniz çok çok değerisiniz. Herşeyden önce kendi moraliniz ve keyfiniz çok önemli. Hepinizi çok seviyorum kızlar iyi ki varsınız. 🥺❤❤❤❤❤❤❤

Ayy kızlar deliricem adetim çok gecikti geçen ay 18inde oldum bu ay daha ne belirti var nede başka Bişi tık yok. Heryerin şiş şiş baş ağrıları yapıyor artık yav

Ay inşallah yaa inşallah o kadar heyecanliyim ki çok fazla anlatıp cocuk sahibi olmak isteyenlerin kalbinde bir sızı gibi yer edinmek istemiyorum ama inanın o kadar çok dua ediyorum ki her birinize inşallah bu mübarek perşembe gününü cumaya bağlayan saatlerde rabbim dualarıma cevap verir ve sizleride annelik ile taclandirir. Hepiniz çok çok değerisiniz. Herşeyden önce kendi moraliniz ve keyfiniz çok önemli. Hepinizi çok seviyorum kızlar iyi ki varsınız. 🥺❤❤❤❤❤❤❤
Teşekkür ederim canim benim şuanda olmak ne mutlu aksine ben şahsım adına söyleyin güzel haberler aldıkça mutlu olanlardanım asla art niyet düşünmüyorum hoşuma da gidiyo gercekten kirilacaklarini sanmıyorum bence umut olur ne bilim belki bian güzel duygularinizla sevinirler ben öyle düşünüyorum tam pes edecekken sizlerden gelwn güzel şeyler onları bizi mutlu edecektir

Teşekkür ederim canim benim şuanda olmak ne mutlu aksine ben şahsım adına söyleyin güzel haberler aldıkça mutlu olanlardanım asla art niyet düşünmüyorum hoşuma da gidiyo gercekten kirilacaklarini sanmıyorum bence umut olur ne bilim belki bian güzel duygularinizla sevinirler ben öyle düşünüyorum tam pes edecekken sizlerden gelwn güzel şeyler onları bizi mutlu edecektir
Tabi öyle bi durumda var😊 haklısın canım benim

X