Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Ay kızlar kan testi in sonucunu öğrendim e nabız dan şimdi 122. 87 çıktı bu sanırım hamileyim demek oluyor yani dimi valla kadın doğuma gitmeden içim rahat etmicek 😌
Evet cnm hamılelık var 2 gune bır yenile testleri düzenli artış var mı kontrol et, belirti neydı neler yaptın haydi anlat bakalım 😃hayırlı ugurlu olsub sağlıkla gelsın ınsallah

Evet cnm hamılelık var 2 gune bır yenile testleri düzenli artış var mı kontrol et, belirti neydı neler yaptın haydi anlat bakalım 😃hayırlı ugurlu olsub sağlıkla gelsın ınsallah
Öncelikle çok teşekkür ederim 🎈 ben kadın doğuma gidip çocuk istiyoruz dedim ve hormon tahlili yaptı ve muayene etti yumurta t. Var dedi bana hamur işini bırak dedi. Yeşil beslen sağlıklı beslen dedi. Sonra ben başta önemsemedim bunu ama baktım olmuyo. Yumurtlama günleri gelince her sabah 1 avakado yedim sabah akşam yeşillik tükettim 2 porsiyon. Hamur işini bıraktım ekmek bile yemedim yeşillikler boş yiyemediğim için yoğurtlayip salatasını yaparak yedim. 🤗 Ve ovülasyon kullandım 3 ay sonra gebe kaldım. Ama şuna inanıyorum avakado mucizesi. pahalı ama değiyor gerçekten yumurtlamaya başladım onu yedikçe kızlar tavsiye ederim yumurtaların daha kaliteli olmasını sağlıyor muş. Bir de ilişkiden sonra 10 dk bekledim bacaklarımı havaya dikerek. 🤗

Kızlar moralim çok bozuk kesin adet olcam ben kasıklarımda acayip batma sancı var kramplar girip girip cikiyo akıntı geliyo koşup bakıyorum beyaz bı akıntı ama koku hassasiyeti hala devam sık idrara çıkma da öyle ne bileyim acayip moralim bozuk sanki sol tarafta bişi var gerilip gerilip saliyo kendini hiç böyle olmadım yine kist var galiba nasi zaman geccek cuma sabah 9. 20de randevu zaman ve de bian önce anlasam noldugunu seyirmelerde devam bu gebelikten değildir kesin gene kist oldu 😭ay psikolojim bozuldudeli gibi bı gül bı ağla bugün niye böyle hassasım ben

Belirtim baş dönmesi kasık batması, bel ve sırt ağrısı göğüs acısı. Hafif mide bulantısı idrara sık çıkma. Birde 2 gün idrarımı yapınca yanma oluştu ama hemen geçti. Buda belirtimi bilmiyorum 🤷‍♂️

Kızlar moralim çok bozuk kesin adet olcam ben kasıklarımda acayip batma sancı var kramplar girip girip cikiyo akıntı geliyo koşup bakıyorum beyaz bı akıntı ama koku hassasiyeti hala devam sık idrara çıkma da öyle ne bileyim acayip moralim bozuk sanki sol tarafta bişi var gerilip gerilip saliyo kendini hiç böyle olmadım yine kist var galiba nasi zaman geccek cuma sabah 9. 20de randevu zaman ve de bian önce anlasam noldugunu seyirmelerde devam bu gebelikten değildir kesin gene kist oldu 😭ay psikolojim bozuldudeli gibi bı gül bı ağla bugün niye böyle hassasım ben
Kuzu test yapsana

Balım daha var 30 una çıkmaz ki iyice sinirlerim bozulcak elimd etestte yok şuan almaya para da yok cuma günü randevum var sadece sabah 9.20 de ak koyun kara koyun çıkacak o zamana ama ne bilim var mı yokmu anlayamıyorum 🥺
Hayirlisi olsun kuzum ya insallah gönlüne gore olur. İllaki pahali testlerden almaya gerek yok aklinda olsun artimed cok iyi erken gebelik 20 lira kaset test 7.50 kuruş eczanelerde

Sağlıkla ilerlesin inşallah 💋🌸 belirtileriniz neydi aceba
Amin hepimize sağlıkla nasip olsun. En belirgini yumurtlama gününden itibaren göğüslerimin şiş ve ağrılı olması bide ani hareket esnasında sağ kasıkta çekilme onun dışında pek değişiklik hissetmedim. Iştahım da çok açıldı ama onu daha çok kan ilacına bağladım.

X