Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kız bir bilsem kafayı yicem ağzımda metal bir tat var kızımda da var di bu bide çise gide gele bı hal oldum dünden beri usuttum diyorum herhal siyiridm falan öyle işte kaldı 6 gunnnnn hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum ama pazartesiden beri koku hassasiyeti başladı abuk subuk kokular alıyorum kimsenin alamadığı hele bı hoş çıksın hirisna aglicam🤣🤣🤣🤣😞🤣yav bebek değilse ne bu diyorum kız sen ne yaşadın anlat bakem mide hassasiyeti var mıydı daha 6 gün var ya deliricem🤣ama sizler adına da öyle seviniyorum ki liste 30 u aşmış vallah çok mutlu umutlu oluyorum duanizda eksik etmeyin bizi kizceler birdeeee bacım hergun başka bişi yaşıyorum size danisiyorum napimm çevreme soramiyorum anlayışsız insanlar çok alay konusu oluyo 😔
Canım bende yerleşme lekesi haricinde hic bir belirti olmadı, 7+0 oldum hala yok 😅

merhabalar klomen ve çatlatma iğnesi oldum 9. günüm alt tarafımda sancı var bide akıntı oluyor ara ara anlam veremiyorum benim gibi olan varmı acaba bide sık idrara çıkıyorum :KK43:

arkadaşlar,geçen hafta bat zamanı erken gebelik testi yapmıştım negatif çıkmıştı bugün 6 gün gecikmeyle erken gebelik testi yaptım sonuç bu :) ilaç kullanacaktım sivilcem için dedim önce bir test yapayım içim rahat olsun,pozitif görünce çok şaşırdım çünkü 2 hafta önce pıhtılı kanamam olmuştu 4 gün ve doktorum başka bir probleme yormuştu hatta yumurtalıkların polikistik görünüyor demişti o nerden çıktı deyip şaşırmıştım,off şimdi de pcosum mu var diye ağlamıştım.Şuan şaşkın ördek gibiyim,daha kan testi vermedim.
O kadar çok sevindim ki ya sanki kendiminmiş gibi🌸 sağlıkla ilerlesin inşallah çok güzel bir duygu❤️

merhabalar klomen ve çatlatma iğnesi oldum 9. günüm alt tarafımda sancı var bide akıntı oluyor ara ara anlam veremiyorum benim gibi olan varmı acaba bide sık idrara çıkıyorum :KK43:
Klomen değil ama femara kullanıyorum 9.gune kadar hiç ağrım kalmamıştı ilk yaptırdığım ay. 4 gün falan kasık ağrısı çekmiştim sadece . Bu ay da ağrım 1 gün sürdü. Akıntı için bişey diyemem sürekli akıntım olur ayırt edemiyorum 😒14. gunundeyim bende iğnenin

X