Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

test yapmayacak mısın?
Perşembe gecesi yapmıştım sadece benim gördüğüm çizgi görmüştüm canım kimse görmüyor burada falan herkes ben görmedim dedi galiba ben hayal görüyorum bilemiyorum o yüzden şuanlık yapmadım daha belki pazartesi falan yaparım adet olmazsam şuan hala gelen giden yok

Eklentiler

• EE8E5DCA-3FCF-464C-BF06-CD7DCBCFB4BF.jpeg
    EE8E5DCA-3FCF-464C-BF06-CD7DCBCFB4BF.jpeg
    384,2 KB · Görüntüleme: 47
  • 2A051829-50CA-4D12-9F26-B7C252080576.jpeg
    2A051829-50CA-4D12-9F26-B7C252080576.jpeg
    345,8 KB · Görüntüleme: 45
Canım ben eylül ayına geçiş yaptım regl oldum 😭😵
Anladım canım olsun üzme kendini hayırlısı buymuş ben olursam eylüle geçmeyeceğim çocuk düşünmüycem bir süre daha eski iş yerime girebilirim bebiş olmassa seneye düşünücem zaten bir tane oğlum var hazır evdeyken kardeş kardeş büyüsünler dye ikinciyi istiyordum iş yerimdende haber geldi bebiş olursa zaten girmiycem ama bebiş yoksa eylül topiğinde olamıycam çok memnun oldum inşallah bir dahaki ay bebeğin seninle olur ❤️

Kızlar benim bugüne test yaptım da sizce yumurta çatlamış mı

Eklentiler

• IMG_20220820_132129.jpg
    IMG_20220820_132129.jpg
    34,1 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_20220820_132110.jpg
    IMG_20220820_132110.jpg
    34,2 KB · Görüntüleme: 43
sancım benim de var baya regl ile aynı sancı canım, ben de olmadığını düşünüyordum , hatt adün atıp tutuyoduk eşimle, amaan olmazsa olmasın sanki hiç çocugumuz yok ne zaman isterse o zaman gelir diye o kadar emindim bu ay olmaığından:) hatt amfk denesek mi diye konuştuk sonra vazgeçtik akışa. bırakalım diye
Akıntı var mı acaba ?? Bende normalde yumurtlama sonrası olur adete iki gün kala biter kuruluk olunca anlarım hatta adet olacağımi. Bu ay hiç olmadı hep kuruluk var

Perşembe gecesi yapmıştım sadece benim gördüğüm çizgi görmüştüm canım kimse görmüyor burada falan herkes ben görmedim dedi galiba ben hayal görüyorum bilemiyorum o yüzden şuanlık yapmadım daha belki pazartesi falan yaparım adet olmazsam şuan hala gelen giden yok
Tekrarla istersen testini. Bide dogum yapali sanki 1 sene olmus iki minik zor olmazmi kuzum🙈

Kızlar ben sabah regl oldum diyr üyeliği kapatacaktım, gece ankaradan antalyaya geldik, regl oldum diye üzüldüm diye biraz alkol alıp kafa dağıtmaya karar verdik. Ama içim rahat etmedi, kızımda da regl olduğum için ben yine de alkol almadan test yapayım dedim. Sonucu ekliyorum
Nasil ya hayırlı olsun normal regli şeklindemi yoksa lekemi

Kızlar ben sabah regl oldum diyr üyeliği kapatacaktım, gece ankaradan antalyaya geldik, regl oldum diye üzüldüm diye biraz alkol alıp kafa dağıtmaya karar verdik. Ama içim rahat etmedi, kızımda da regl olduğum için ben yine de alkol almadan test yapayım dedim. Sonucu ekliyorum
Yaaa işte buna Allah’ın kudreti denir🥰 çok sevindim senin adına sağlıcakla al kucağına inşallah canım🤲🏻🧿 bende ara ara girip bakınıyorum var mı hamiş diye gözümün önüne pat düştün sevindim😍😊

Tekrarla istersen testini. Bide dogum yapali sanki 1 sene olmus iki minik zor olmazmi kuzum🙈
Evet aşkım 1 yaşında oğlum var tabii ki çok zorlanırım ama ilerdede ben rahat ederim diye düşünüyorum bide şu ara açıkçası zaten çalışamıyorum ben evdende pek çıkamıyorum eşim yoğun calıstıgı icin genelde hep evdeyim ilerde büyüdüklerinde ben rahat ederim biri büyüyüp tekrar başa dönmek beni daha çok zorlar diye düsündüm nasip bakalım bu ay olmazsa zaten işe girme gibi durumum var canım girersem seneye falan düşünürüm bebişi🌸

evet evde ne kadar test varsa yaptım hepsi pozitifti, sabah kan yaptırdım 12,72 çıktı. bugün bat tarihim.
pazartesi tekrarlayacagız bakalım
Aa hayirli ugurlu olsun ins saglikla kucaginiza almayi nasip etsin. Sizin burayi kapaticam bu ay olmadi dediginiz mesaja rastlamistim cok uzulmustum gecen ben de bat oldugunda ayni sekilde hissetmistim. O yuzden size ayri bir mutlu oldum. Kac zamandir istiyordunuz acaba

X