Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Hadi bakalim dua et benim icin 10 gün sonrada insallah ben veririm bu güzel haberi sizlere🥰
Ayyy 31 inde bat benimde çok heyecanlıyım bakalım neler olcak 26 Ağustos da da kontrole gidicem yani rahme bakılmaya kist falan varmı temiz mi diye gidicem birde nörolog eşliğinde takibe alındığını kadın doğum uzmanı olarak beni takip etmesini yani eğer gebelik yoksa da prolaktine bakıp ilaç isticem yumurtlama takibi vs kısaca iki doktor arasında mekik dokuyarak anne olmaya çalışacak 🥺😞

Kesinlikle katılıyorum sana. Zaten onemli olan ilk trimester 3 aylik dönem ondada cogu doktor abartmadan cinsellik olabilir diyor. Ekstra fantazisel seylerde olabilir 🤭 sonrasinda zaten sknti yok. İlk gebeligimde doktor cinsel perhiz hic onermedi sknti yok demisti. 2. Gebeligimde perhiz vermisti bizde haftada 1 degerlendirmistik bazen 10 günde 1
biraz tutarız kendimizi o kadarcık :)
hemen doktora gitmeyi düşünmüyorum, pazartesi değer güzel katlanmış olursa artık eylülün 2. haftası falan gitmeyi planlıyorum şuan doktorun yapabileceği bişey yok zira :)
yaaa 10 gün sonra dilerim Allahtan senin için de sevinelim sana da cinsel perhiz önerelim :KK45:

Kızlar ben sabah regl oldum diyr üyeliği kapatacaktım, gece ankaradan antalyaya geldik, regl oldum diye üzüldüm diye biraz alkol alıp kafa dağıtmaya karar verdik. Ama içim rahat etmedi, kızımda da regl olduğum için ben yine de alkol almadan test yapayım dedim. Sonucu ekliyorum
Ayyy tebrik ederim mm ya çok mutlu oldum bende şuan regl oldum kahverengi akıntı başladı tamde regl günü 😭

Ayyy tebrik ederim mm ya çok mutlu oldum bende şuan regl oldum kahverengi akıntı başladı tamde regl günü 😭
canım benim de hala kahverengi akıntım var hatta dün kanamalı kahve leke geldi, önceki gün de kahve lekelerim vardı. neden test yapmıyorsun?
dün ben de regl oldum gidiyorum bu diyarlardan diye mesaj yazmıştım :)
test yapmayacak mısın?

canım benim de hala kahverengi akıntım var hatta dün kanamalı kahve leke geldi, önceki gün de kahve lekelerim vardı. neden test yapmıyorsun?
dün ben de regl oldum gidiyorum bu diyarlardan diye mesaj yazmıştım :)
test yapmayacak mısın?
Regl sancım var şuan regl oluyorum büyük ihtimal test var evde ama yarın sabaha kadar kan gelmezse yaparım belki ama hsedyrm bebiş yok

Kızlar ben sabah regl oldum diyr üyeliği kapatacaktım, gece ankaradan antalyaya geldik, regl oldum diye üzüldüm diye biraz alkol alıp kafa dağıtmaya karar verdik. Ama içim rahat etmedi, kızımda da regl olduğum için ben yine de alkol almadan test yapayım dedim. Sonucu ekliyorum
Nasıl sevindim anlatamammmm 🥰 Sağlıkla huzurla gelsin inşallahh 🤲🏼

Regl sancım var şuan regl oluyorum büyük ihtimal test var evde ama yarın sabaha kadar kan gelmezse yaparım belki ama hsedyrm bebiş yok
sancım benim de var baya regl ile aynı sancı canım, ben de olmadığını düşünüyordum , hatt adün atıp tutuyoduk eşimle, amaan olmazsa olmasın sanki hiç çocugumuz yok ne zaman isterse o zaman gelir diye o kadar emindim bu ay olmaığından:) hatt amfk denesek mi diye konuştuk sonra vazgeçtik akışa. bırakalım diye

sancım benim de var baya regl ile aynı sancı canım, ben de olmadığını düşünüyordum , hatt adün atıp tutuyoduk eşimle, amaan olmazsa olmasın sanki hiç çocugumuz yok ne zaman isterse o zaman gelir diye o kadar emindim bu ay olmaığından:) hatt amfk denesek mi diye konuştuk sonra vazgeçtik akışa. bırakalım diye
Senin adına çok sevindim şuan eşimde bana aynısını diyo ama Bn istemyrm sanki yine olmicak gibi his işte 😭

biraz tutarız kendimizi o kadarcık :)
hemen doktora gitmeyi düşünmüyorum, pazartesi değer güzel katlanmış olursa artık eylülün 2. haftası falan gitmeyi planlıyorum şuan doktorun yapabileceği bişey yok zira :)
yaaa 10 gün sonra dilerim Allahtan senin için de sevinelim sana da cinsel perhiz önerelim :KK45:
En azindan gittiginde biraz büyümüş olur usg de görmüş olursun. Cok gec yumurtlama gordum normalde 8 gün var adetime ama doktorun dedigine gore 31 inde olursun olmazsan 5 gün sonra gel bakalim bebege dedi insallah

Aynen aşkım kararsızım bende sen resimlerde bişey gördün müü yoksa ben mi görüyorum hala kendimi şizofren gibi hissetmeye başladım ya aynen canım valla bende adet programına göre reglimi takip ediyodum 2 tane uygulama 19 ağustos gösteriyor batı sadece birisi 20si gösteriyor neye inanacağımı şaşırdım sat 25 temmuzdu 25 günde bir regli görüyorum 6 gün sürüyor
Canım ben eylül ayına geçiş yaptım regl oldum 😭😵

En azindan gittiginde biraz büyümüş olur usg de görmüş olursun. Cok gec yumurtlama gordum normalde 8 gün var adetime ama doktorun dedigine gore 31 inde olursun olmazsan 5 gün sonra gel bakalim bebege dedi insallah
evet benimde bat normalde 17 ağustostu ama 17. gün yumurtladım o yüzden 20 ağustosa sarkmıştı bat.
inşallah az kaldı günler su gibi aksın gitsin inşallah güzel haberler alalım

X