Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kızımda da böyle olmuştu, kahverengiyle karışık regl kanaması gibi, bir kere sabah yoğun bir şekilde geldi geceye kadar gelmeyince şüphelendim.
Kan testi sabah yaptırdım 12 çıktı :) ablası gibi sanırım, ablasını da reglin 3. günü kan testinde öğrendiğimde değeri 47 idi :)
Gecmi yumurtlama oldu kuzu acaba ❣️

6 ağustosta yumurtladım 7sinde çatladı.
bugün tam 14. günü yumurtlamamın, ama sonrasında bakmadım yumurtlama oldu mu diye bıraktım ovulasyon testini
Demekki döllenme uzun sürmüş ama sonucta olan olmuş. Aşko cok ugrastin bebek için biz sahidiz😅😂😂😂 her gece her gece ekşın azimle ugrastin sonuc minnoş

Demekki döllenme uzun sürmüş ama sonucta olan olmuş. Aşko cok ugrastin bebek için biz sahidiz😅😂😂😂 her gece her gece ekşın azimle ugrastin sonuc minnoş
:olamaz: :KK70: ya işte bebek için uğraşmadık aslında, bizim normal rutinimiz oydu, hattadün yolda gelirken bu ay olmadı önümüzdeki ay dinlene dinlene mi yapsak dedik ama sonunda bebek için rutinden vazgeçmemeye karar vermiştik , gelirse gelir kendi bilir demiştik, gelmiş meğer:dua:
sağlıkla gelsin inşallah tüm evlatlarımız

:olamaz: :KK70: ya işte bebek için uğraşmadık aslında, bizim normal rutinimiz oydu, hattadün yolda gelirken bu ay olmadı önümüzdeki ay dinlene dinlene mi yapsak dedik ama sonunda bebek için rutinden vazgeçmemeye karar vermiştik , gelirse gelir kendi bilir demiştik, gelmiş meğer:dua:
Biliyorum kuzum o işin espirisi gerckten ask evliliklerinde cinsellik zaten sizinki gibi oluyor 🧿bizde ilk 1 sene baya ekşınlıydık zamanla durulduk son 6 aydir yine baya ekşınlıyız😃 cok sevindim bebisine kızınla esinle cok mutlu dogum haberlerinide duymak nasip olur inşallah

Biliyorum kuzum o işin espirisi gerckten ask evliliklerinde cinsellik zaten sizinki gibi oluyor 🧿bizde ilk 1 sene baya ekşınlıydık zamanla durulduk son 6 aydir yine baya ekşınlıyız😃 cok sevindim bebisine kızınla esinle cok mutlu dogum haberlerinide duymak nasip olur inşallah
canım benim çok teşekkür ederim, eşimle ilk ortak çocuğumuz olacak nasipse, ortak olmayan ama birbirinden ayırmadığımız 3 evladımız daha var :)
amin inşallah sağlıkla birbrimizin güzel haberlerini alalım inşallah

Ama bebisten dolayı eski rutini pek devam ettirme çünkü genelde gebelikte bi risk teskil ediyor surekli cinsellik

Ama bebisten dolayı eski rutini pek devam ettirme çünkü genelde gebelikte bi risk teskil ediyor surekli cinsellik
malesef öyle, bir de lekelenmem olduğu için biraz kendimize dur demeye değil de farklı yollarla hasret gidermeye karar verdik, :olamaz: rahim biraz dinlenisn, bir doktora gidelim keseyi görelim , kalbi duyalım allah izin verirse gerisi gelir bir şekilde inşallah, hiç önemli değil o sağlıklı olsun da

malesef öyle, bir de lekelenmem olduğu için biraz kendimize dur demeye değil de farklı yollarla hasret gidermeye karar verdik, :olamaz: rahim biraz dinlenisn, bir doktora gidelim keseyi görelim , kalbi duyalım allah izin verirse gerisi gelir bir şekilde inşallah, hiç önemli değil o sağlıklı olsun da
Kesinlikle katılıyorum sana. Zaten onemli olan ilk trimester 3 aylik dönem ondada cogu doktor abartmadan cinsellik olabilir diyor. Ekstra fantazisel seylerde olabilir 🤭 sonrasinda zaten sknti yok. İlk gebeligimde doktor cinsel perhiz hic onermedi sknti yok demisti. 2. Gebeligimde perhiz vermisti bizde haftada 1 degerlendirmistik bazen 10 günde 1

8 ay önce cekilmiştim 7 ay denemiştim polip te vardı hem onun için hem başka bir şey var mı diye 2 ay sonra hamile kaldım ama 2 aylıkken kaybettim kürtaj oldum 3 aydır femara deniyorum yumurtalar büyüyor çatlıyor ama döllenmiyordu doktorum bir kez daha cekelim dedi farklı yerlerde çektirdim ilkini İstanbul sonomedde cektirdim ikincisi özel bi poliklinikte çektirdim eşim yanlış anlamış sol tüp açık sağda hafif tıkanıklık varmış 8 ay önce çektirdiğimde de öyleydi ama sağ tüpteki tıkanıklık hemen başındaydı sonomedde çektirdiğimde açtılar şimdi tüpün son kısmında tıkanıklık vardı onu açtım dedi doktor şimdi iğne tedavisine geçicem kısmet bakalım
Benimde sol tüpüm tıkanık acamamislar ameliyat dedi çok üzüldüm. Acaba bir kaç ay sonra gebelik olusmazsa tekrar cektirsem açılır mı diye düşündüm ben 😕

Hadi bakalim dua et benim icin 10 gün sonrada insallah ben veririm bu güzel haberi sizlere🥰

X