Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Belirtiler yanıltıcı ve farklı olabilir gerçekten en iyisi test yapmak Allah gönlünüze göre versin sağlıcakla hayırlı haberi verirsiniz inşallah

Merhaba Rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin ohss için bi ilaç kullandınız mı bende aynı durumdayım ve aşırı rahatsızlık veriyor aradan zaman geçmiş ama umarım dönüş yaparsınız

Size kendi belirtilerimi yazmak istedim canlarım.Yumurtlama gününden 3 gün sonra belirtiler ortaya çıktı yani bata 11 gün kala.Üst bacak ağrısı ! Müthiş bir ağrı.Sık idrara çıkma ama az az tabi.Ve kasıklarda doluluk hissi.Göğüslerde tabii ki şişme koltuk altına doğru adet öncesideki gibi o hassasiyetin 2 katı acı,hassasiyet ve özellikle dikkatimi çeken göğüslerimin alev çıkacak kadar sıcak olmasıydı.Bu şekilde erken gebelik yapıp öğrendim Şuan 4. Haftamdayım müthiş bel ağrım var.Sık idrara çıkma devam tabii.Bu tür değişiklikler bedeninizde hissediyorsanız en azından tedbir alıp kontrol sağlayabilirsiniz Hepsi yolda olanlar ve daha gelecek olan tüm bebeişlerimiz sağlıkla gelsin inşallah

Çok çok üzüldüm inşallah bu bekleyiş son bulur ve güzel haberlerini alırız cok iyi anlıyorum şu an hiçkimseyle konuşmak istemiyorsun her ay yaşıyorum hemde fazlasıyla inşallah artık hamilelik haberlerimizi bizde veririmz

Ben mardinliyim ve bizzat oraya gidenler de tanıyorum
Ben senin yerinde olsam bana verilen ve güya okunmuş birşeyi asla yemem
Ki ben çok insan gördüm bu şekilde büyüü yapılan
Sana dikkatli ol derim

kizlar soğan kürü yapmistim adet düzenlemek için. 29 günde bir olmaya başladım. Bugün 33. Gunume girdim ve hala adet olmadım. Gecikmiş miyim sizce ? Soğan kürü yapıp adeti düzenleyip sonra böyle bozulanlar var mı ?

Kızlar eşi varikosel ameliyatı olan var mı aranızda? Sonucu bugün aldık sol varikosel demiş doktor. İkinciye sperm testi istedi. Hala daha sayı azsa ameliyat olması gerekiyormuş. Ameliyat olup kaç aya hamile kaldınız yada süreç ne kadar sürüyor sayı anlamında bilginiz varsa paylaşabilir misiniz?

Benim esimde de sol varikosel vardi aralikta ameliyat oldu ben subatta hamile oldugumu ogrenmistim

Günaydın kızlar,
Regl oldum bu sabah.
Artık bu kadar üstüne düşmeme kararı aldım ve üyeliğimi iptal edicem.
Hepinize şimdiye kadar ki desteği için teşekkür ederim.
Hepimizin en güzel zamanlarda , en güzel haberleri almamızı dilerim.
Hamile olan arkadaşlarım sağlıkla kucağınıza alın inşallah
Hoşçakalın…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…