Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Oğlumuda bu sekilde 1 hafta sonra 48 gibi bir değerle öğrenmiştim ilk kürtajla sonuçlanan geceliğimde adet gecikmesi olmadan 3 bin küsür değerlerdeydi yumurtlama 6 Ağustos ama en son ilişkim 4 ve 5 başka da olmadı misafirler filan vardı yatılı olduysa bu günlerde olmuştur
Bence sen yarın kan ver canım inşallah vardır ve inşallah sağlıcakla tutunur🤲🏻🤲🏻🥰🌸

Aşkooo evimi kurdum çok şükür 😍beyaz eşyalar da pazartesi gelecek. Bi kıyafetleri yıkayıp ütüleme kaldı. Onları da artık yavaş yavaş yapıcam. Reglim dün bitti çalışmalara başladık yine 🤣 inşallah çok bekletmez rabbim🙏 sen napiyosun nasılsınnn
Ağız tadıyla oturun kuzum, yeni eviniz size bebeği de birlikte getirsin 🙏❤️

Dün sabah ilk kez days comfort erken gebelik testi deneyeyim dedim bozuktu heralde hiç çizgi çıkmadı ya da ben mi yapamadım kızlar🥺 akan idrara tutun yazıyor ama siz nasıl yapıyorsunuz

Dün sabah ilk kez days comfort erken gebelik testi deneyeyim dedim bozuktu heralde hiç çizgi çıkmadı ya da ben mi yapamadım kızlar🥺 akan idrara tutun yazıyor ama siz nasıl yapıyorsunuz
Benim bildiğim 2 çeşit test var biri idrar damlatılan, diğeri de kaptaki idrara batırılan. Akan idrara tutulani ilk defa duydum

Ben de Çarşamba günü kimyasal gebelik geçirdim cnm. Sıfırlandı mi değerin? Doktora daha gitmedim ben kanamam bitsin ve değerim sifirlansin diye bekliyorum birkaç gün.
Ben perşembe gitmiştim doktora canım iki gün sonra tekrar ver demişti bugün 2.38 olmuş

Canım seni merak ettim nasılsın 🙏🏻❤️
Tatlım teşekkür ederim iyiyim. Kürtaja gerek kalmadı, rahim tertemiz çok şükür. Önümüzdeki hafta kromozom analizi yaptıracağız galiba, karar veremedik henüz. İnşallah onda da sıkıntı çıkmaz, çıkarsa tüp bebekten başka çaremiz kalmayacak çünkü

Tatlım teşekkür ederim iyiyim. Kürtaja gerek kalmadı, rahim tertemiz çok şükür. Önümüzdeki hafta kromozom analizi yaptıracağız galiba, karar veremedik henüz. İnşallah onda da sıkıntı çıkmaz, çıkarsa tüp bebekten başka çaremiz kalmayacak çünkü
Oh kürtaja gerek kalmamasına cok sevindim oda ayrı bir psikoloji çünkü 😕 Allah'ın izniyle bi problem çıkmayacak testlerde 🙏🏻

Oh kürtaja gerek kalmamasına cok sevindim oda ayrı bir psikoloji çünkü 😕 Allah'ın izniyle bi problem çıkmayacak testlerde 🙏🏻
Evet ben de çok sevindim. İnşallah çıkmaz kuzum. Ben bu ay korunmayı da düşünmüyorum ama bi yandan çok da korkuyorum. Düşükten sonra ilk 3 ay içinde hamile kalınması düşük riskini çok azaltıyormuş ve sağlıklı doğum oranı fazlaymış. Deli cesareti mi olur 🤔

Kızlar sabah erken gebelik yaptım yine silik çıktı bir kaç saat önce de kahverengi leke geldi sadece peçeteye ama bata 3 gün var hasta mı olucam bilmiyorum kan da vermek istemiyorum geçmeden ☹️

Kızlar sabah erken gebelik yaptım yine silik çıktı bir kaç saat önce de kahverengi leke geldi sadece peçeteye ama bata 3 gün var hasta mı olucam bilmiyorum kan da vermek istemiyorum geçmeden ☹️
Canım beklemek senin için daha iyi belki yerleşme kanamasıda olabilir kimyasalda olabilir adet gününe kadar bekle olmazsan test yap sonra kan verirsin

Evet ben de çok sevindim. İnşallah çıkmaz kuzum. Ben bu ay korunmayı da düşünmüyorum ama bi yandan çok da korkuyorum. Düşükten sonra ilk 3 ay içinde hamile kalınması düşük riskini çok azaltıyormuş ve sağlıklı doğum oranı fazlaymış. Deli cesareti mi olur 🤔
Bence bu ay korun rahmin dinlensin derim 🙏🏻

X