Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Yok resmin olmadığını biliyorum normalde geçen ki hemen yüklenmşti bu yüklenmiyor bi türlü. İşte yoğun yapamadım.

Eklentiler

• 20220808_111806.jpg
    20220808_111806.jpg
    50,5 KB · Görüntüleme: 72
Aklına olumsuz şeyleri hiç getirme en azından bu değeri de görebiliyorsun ben çatlatma iğnesi dışında hiç yüksek beta göremedim 🥹 sürecinden kısaca bahseder misin yumurtlamadan kaç gün sonra 0 çıkmıştı? sanırım lekelenme de görüyordun
Sürecim şöyle. 1 ağustosta beta verdim döngümün 27. Günüydü 0.10 çıktı doktorda daha yükselmez dedi. Fitil verdi mantarım var diye. Kullanırken lekelenmelerim oldu ben adet olcam heralde sandım ama olmadım. Ayın 6sında idrarda evde baktım net bir şekilde çıktı. Yani 5 gün içinde 0.10 olan değerim idrara geçecek kadar yükselmiş hala şaşkınım. Birde öyle silik falan değildi daha önceleri ışık falan tutardım çizgi var mı diye hep negatifti bu ise direkt belirgin oldu cumartesi günü idrarımda. Bugünde kanda 129 çıktı.

Ya zaten doktora sormuştum 0.10 yükselir mi diye yükselmez dedi 5 gün sonra idrarda baya belirgindi ben hatta inanamadım çünkü doktor yükselmez dedi diye. Bugün yine yaptım 2 gün öncekinden daha net belirgin. Aa yinede 3 gün sonraki artışına bakalım dedi.
Merak etme hep diyorlar. Sağlıkla ilerleyecek inşallah gönlünü ferah tut. Benim önceki gebeliğimde 1.55 ile başladı yok dediler. Sonra yükseldi, boş olabilir, kimyasal olabilir dediler ama vardı ☺️

Sürecim şöyle. 1 ağustosta beta verdim döngümün 27. Günüydü 0.10 çıktı doktorda daha yükselmez dedi. Fitil verdi mantarım var diye. Kullanırken lekelenmelerim oldu ben adet olcam heralde sandım ama olmadım. Ayın 6sında idrarda evde baktım net bir şekilde çıktı. Yani 5 gün içinde 0.10 olan değerim idrara geçecek kadar yükselmiş hala şaşkınım. Birde öyle silik falan değildi daha önceleri ışık falan tutardım çizgi var mı diye hep negatifti bu ise direkt belirgin oldu cumartesi günü idrarımda. Bugünde kanda 129 çıktı.
Ayy ne güzel nasl öyle oldu ama kanda daha erken çıkıyor diyorlar bide

Güzel güzel artsın inşallah darısı da bizlere. Peki yumurtlama gününü biliyor musun ondan kaç gün sonra kanda 0 çıktı?

Benimde 5 yada 6 günüm var adete bende kan verdim bugün kaç saate e nabıza düşer acaba
Sağlık ocağında mi verdin? Ben orada verdiğimde akşam üzeri düşüyor 3-4 gibi falan. Özel hastaneyse 1 saate çıkıyor ama ben kendi sitesinden bakıyordum. İnşallah güzel haberler alırsın ama 0 çıksa da umudunu kaybetme ☺️

Evet ya, ilk verdiği kanın hatalı diye düşünüyorum şuan. İlk önce kana geçiyor çünkü ama sonuç güzel ☺️
İlk verdiğim kan hatalı değil. Ben laborantım kendim çalıştım zaten kontrollerini hergün yapıyoruz cihazın. Demekki işte 5 gün içinde yükseldi ve idrarda belli olacak şekilde bi yükseliş oldu. Ama yine de evet bende şaşkınım çünkü çok kısa bir süre. Tahminim 25 temmuzda ki ilişkiden olduğu yönünde. 1 ağustosta çıkmadı daha yeniydi çünkü ama 6 ağustosta çıktı.

Yaaaa canım çok sevindimmmm hayırlı uğurlu olsun inşallah sağlıklı bir şekilde ilerlersiniz 😍😍 kendini gizlemiş minik ❤️❤️

Yaaaa canım çok sevindimmmm hayırlı uğurlu olsun inşallah sağlıklı bir şekilde ilerlersiniz 😍😍 kendini gizlemiş minik ❤️❤️
Hala elim ayağım titriyor şoktayım. Bide 2. Hamileliğim olacak. Rabbim isteyen herkese en hayırlı zamanda nasip etsin. Bizde aralıktan beri deniyoruz. Umudu kesmişti artık en hayırlı zamana şimdi demekki. İnşallah sağlıkla ilerler.

Hala elim ayağım titriyor şoktayım. Bide 2. Hamileliğim olacak. Rabbim isteyen herkese en hayırlı zamanda nasip etsin. Bizde aralıktan beri deniyoruz. Umudu kesmişti artık en hayırlı zamana şimdi demekki. İnşallah sağlıkla ilerler.
Ayyy ne güzel bir heyecan Rabbim buradaki herkese nasip etsin inşallah sende tadını çıkar canımmm
Amin inşallah canım kendine ve bebişine çok iyi bak sağlıkla ilerler inşallah bu süreç ❤️

X