Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Ben yaptım negatif 🤷🏼‍♀️ regl günü bekleyecem artik
Aynen canım perşembe günü tekrarlarsın inşallah 🙏 bende yarın yapmayı düşünüyorum bakalım 🌸 hiç üzülme canım diğer ay deneriz yoksa eğer , burdan toplu bir göç olacak zaten Eylül topiğine 😂 orda da birbirimize tam destek olcaz inşallah çok daha fazla bebişli bir topic olur inşallah 😍

Aynen canım perşembe günü tekrarlarsın inşallah 🙏 bende yarın yapmayı düşünüyorum bakalım 🌸 hiç üzülme canım diğer ay deneriz yoksa eğer , burdan toplu bir göç olacak zaten Eylül topiğine 😂 orda da birbirimize tam destek olcaz inşallah çok daha fazla bebişli bir topic olur inşallah 😍
İnşallah canım sen gelme ama Eylül topigine 🤣 doğru Nisan annelerine git sen 😍

Genelde sperm uzayan şekilde olmuyor canım. benim ilk tuvalette akıyor biraz kalın kıvamlı ertesi sabah kalkınca da iç çamaşırıma su gibi akıyor. Zaten ilişkiden sonra 1 saat kalkmıyorum kalkınca da dökülüyor resmen
O zaman benim yumurtlama takvime göre bir gün geç oldu ve sanırım ilişki tam yumurtlama zamanına denk geldi 😌 ben yumurtlama olmuştur diye düşünüyor o yüzden pek ihtimal vermiyordum tutmasına ama göreceğiz artık iki hafta sonra hayırlısı neyse o olmuştur inşallah teşekkür ederim canım cevabın için 😍

Teşekkür ederim canım cevabın için inşallah çok bekletmezler minikler 🌸 yarın sabah test yapıyorum inşallah şimdiden heyecan bastıııı 🤭🤭
Haydi hayırlısı olsun inşallah pozitifi görürsün sen de canım biz de heyecanla bekliyoruz 😍🙏💙

Sağlık olsun kuzum napalim ya alıştım artık ☺❤ inşallah senden ve diğer arkadaşlarımızdan güzel haberler alırım😍😍😍
Hiç üzülme canım diğer ay denersiniz inşallah daha güzel olur 🤲🏻 inşallah hepimiz güzel haberler verelim diğer aya da bu ay adet olan bütün arkadaşlarımızın hayırlı haberlerini alalım AMİİNNN 🤲🏻❤️

X