Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Adete 8 gün kala çıkması zaten mucize gibi kaset testte o yüzden silik olması çok normal bence gayet görünür şekilde var silik de olsa

Benim de çok test yapasım var elim teste gidip duruyo ama yapmıcam yapmıcam diyorum hep inşallah yapınca hepimiz pozitifi görürüz senin gibi

İnşallah canım en istediğiniz zamanda Rabbim nasip eder inşallah

Cuma günü kan verdim
Nasıl sizce çok mu yüksek kaç haftalık oluyor
Bat günğn ne zamandı canım 3-4 gün sonra kese görülür bende salı günü 553 tü cnku cmtsi günü kesemi gördüm aldınmı doktor randevusu yani tahmini 4+4 gibi olabilirsin canım uygulama indir son adet tarihini yaz cıkıyor orda

Günaydın kızlar bebiş haberleri bol bir gün olur inşallah.

Bir sorum olacak geri akan spermler ne kadar süre akıyor acaba bir iki saat mi yoksa bir iki gün boyunca aktığı oluyor mu?
Bizim korunmasız ilişki sabah olmuştu dün gece yatarken yumurta akı kıvamında şeffaf uzayan bir akıntı geldi, yumurtlama akıntısı diyeceğim ama yumurtlama gününden önce gelir o akıntı bende normalde yani dün akşam gelmesi imkansız takvime göre yumurtam çatlamıştı. Acaba geri akan sperm olabilir mi o akıntı? Yoksa yumurtlama döngüm bu ay farklı mı oldu anlayamadım.

Genelde sperm uzayan şekilde olmuyor canım. benim ilk tuvalette akıyor biraz kalın kıvamlı ertesi sabah kalkınca da iç çamaşırıma su gibi akıyor. Zaten ilişkiden sonra 1 saat kalkmıyorum kalkınca da dökülüyor resmen

Bu ar
Bu arada dua etmişsin çoook Amin inşallah bugün bol bol gebelik haberi alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…