Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

ilaç hamilelikte etki etmiyormuş bunu düşündükçe daha kötü oluyorum aileme nasıl açıklarım korkudan ölmek üzereyim
Korkma da ölme de bi olmuş olana birde ölene çare yok eğer bişey yaşaman gerekiyorsa eninde sonunda naparsan yaşıycaksındır. İnşallah stres kaynaklı birşeydir öyle bişey yoktur. Tekrar doktora yeniden görün yeniden muayene ol derim

İnşallah canım ya sağlıklı sıhhatli hayırlı gelsin gelecekse de yeter ki gerekirse bekleriz ne yapalım bu kadar zaman Edi ile Büdü şeklinde yaşadık zaten mutlu mesut böyle de güzel o gelirse daha güzel olur inşallah

Yaaa çok iyi çok güldüm bunaa acaba betalarıda yüksek çıkar mıı kiii
yorumunu yeni okudum ben sessiz takipçilerdenim gebelik testi erkeklerde pozitif çıkınca bazı kötü huylu tümörlerinde hcg hormonu salgıladığı ve ciddi bir sağlık sorunu olabilceğini öğrenmiştim yıllar önce baya aklımda kalmış hatta emin olmak için tekrar googleden de baktım

Yaa öyle mi bilmiyodum teşekkür ederim ❤ inşallah çıkmasın o zaman betaları yüksek falan

İnşallah bu belirtiler bizi yanıltmaz da görürüz canımmm

31 Ağustos hem de evlilik yıl dönümümüz beni de yazar mısın. İnş en iyi hediye olur bize Burda bir sürü hamile var ne olur dua edin

Kızlar dr beni adetin 3. Günü çağırdı ya kan mı alacak vajinal ultrason mu yapacak ay hiç bilmiyorum bileniniz var mı
Kuzum yakınlarda hormon testlerini yaptırmadıysan onlara bakmak için kan alırlar vajinal ultrason evet bakıyolar bide ilaç vs yazar vitamin falan yada yumurta geliştirici ben gittiğimde muayene etti hormonları baktı o kadar

Kizlar idrarda yanma var benim yumurtlama donemim bitti sayılır ilaç almak istemiyorum bol su içiyorum başka önerisi olan var mı bu enfeksiyon gebeliğe engel olur mu acaba ins antibiyotik almadan geçer

Kizlar idrarda yanma var benim yumurtlama donemim bitti sayılır ilaç almak istemiyorum bol su içiyorum başka önerisi olan var mı bu enfeksiyon gebeliğe engel olur mu acaba ins antibiyotik almadan geçer
Soğan suyu hem doğal antibiyotik hemde gebeliği kolaylaştırıyor canım enfeksiyonun varsa iyi gelir fakat gebelik yoksa iç belki gebelik varsa içme zararı olabilir

İkinizin de kullanması lazım bu şekilde birbirinize bulaştırıp durursunuz zaten. Yara olayı kafa karıştırıcı mutlaka ilişkinizi kesip tedavi olun. Eşinizin ve kendinizin çamaşırlarını mutlaka ütüleyin. Ben kaşınmaktan beter olduğum zamanlarda pamuğa sirke döküp iç kısımlara değdirmeden o kaşıntıyı kesiyordum. Geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…