Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Bi daha gitseydin keşke canım bi baktırsaydın kan testi yapıldı mı hiç adet söktürücü kullanmadım o yüzden ne zaman etki eder bilmiyorum ama keşke bi daha gitseydin
2 kere kan testi yapıldı 1 ay arayla negatif çıktı doktor adet söktürücü kullandıktan sonra tekrar gel dedi gebelik ihtimali yüzünden mi tekrar gitseydin dediniz

Yaa tut içinde olma aşko 🤣🤣🤣 şaka şaka olsakta rahatlasak artık bende olsam da ağrım yok şuan ama çok acıkınca oluyo bide aşırı yorulursam artıyo sonra geçiyo bi halt anlamadım ben bu işlerden 🙄
Hadi benim olcagı kesinleşti gibi bişey ama nedense ben senden negatif çıkacak enerjisi almıyorum sen bi şu kötüyü çağırma etrafına aa hayır bu ay pozitifi görmezsekte bidahaki ay için olumsuzu çağırıp durma😅
Aaaaa sende mi kız 🤦🏻‍♀️ Senin pozitif çıkmamış mıydı ya yanlış mı hatırlıyorum
Yoookk pozitif falan nerde bat gelmeden test yaptm negatif vücudumu dinleyip kendime gebelik belirtisi arıyordum günlerdir ama bu gece elencek gibi duruyorum

Hadi benim olcagı kesinleşti gibi bişey ama nedense ben senden negatif çıkacak enerjisi almıyorum sen bi şu kötüyü çağırma etrafına aa hayır bu ay pozitifi görmezsekte bidahaki ay için olumsuzu çağırıp durma😅

Yoookk pozitif falan nerde bat gelmeden test yaptm negatif vücudumu dinleyip kendime gebelik belirtisi arıyordum günlerdir ama bu gece elencek gibi duruyorum
Ağrım başladı akıntı da arttı zabağnan geliyorum aşko😂😂😂 galiba beynim ikna oldu olmadığıma 🤣🤣🤣

Kızlar bat 12si. Test yaptım bugün 3 4 saat idrarimı tutup. Çok çok çok silik çizgi görüyorum eşime gösterdim o da gördü. Kurumaya da benzemiyor ama emin olamadım. Fotodan da pek belli olmuyor ama bakar mısınız? Bu işin uzmanları var aranızda belki gören olur :110: Eki Görüntüle 3109175 Eki Görüntüle 3109176
Bende gördüm😇😇 hamile olabilirsin ama testi tekrarla bi kere bende de böle çıkmıştı hamile değildim. 2. Testte de çıkarsa kana git bence 😇

Bende gördüm😇😇 hamile olabilirsin ama testi tekrarla bi kere bende de böle çıkmıştı hamile değildim. 2. Testte de çıkarsa kana git bence 😇
Teşekkür ederim baktığın için ❤Az biraz daha belirgin olsa gebeyim diyeceğim ama kuruma mı değil mi emin olamıyorum. Yarın sabah mı tekrarlasam ertesi gün mü acaba?

Valla kuzum biz sağlık ocağına gittik gebelik düşünüyoruz değerlerimize bakılsın diye aile hekimimiz çok ilgili biri hemen sma testi de yaptıralım dedi bizde tamam dedik eşim kan verdi 2,5 ay sonra da e nabızdan öğrendik
Anladım canım, teşekkür ederim cevap için.. Malesef bizim aile hekimimiz hiç ilgili falan değil :) Bi ben sorayım olmazsa

X