Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Bugünü değerlendirmezsen yarın çatlama olur
Yani hamile kalma olasılığın %5 e düşer
Benimde bugün yumurtlama günümdü inşallah aynı gün pozitif görürüz

Kızlar selam bi şey sormak istiyorum, yumurtlama akıntısı diye düşündüğüm gün ovulasyon testi pik olmadı bu mümkün mü sizce akıntıyı mı yanlış yorumladım acaba ? :/

Kızlar folik asit kullanmak gerekiyormuş doktora mı danışayım kafama göre başlayayım mı.. Arkadaşıma hamilelik düşünmeden 3 ay önce basla demiş doktor

Kızlar selam bi şey sormak istiyorum, yumurtlama akıntısı diye düşündüğüm gün ovulasyon testi pik olmadı bu mümkün mü sizce akıntıyı mı yanlış yorumladım acaba ? :/
Benim akintim yumurtlamadan 4 5 gün once basliyo testlere devam et yaklaşmıs demekki yumurtlaman

Polonya doğru akıyor evet ya hep bende mi sorun var diye dusunmustum

Tedavi gördün mü canım femara ya da başka bişey
Yok canım ben doktora gitmeden 4 5 ay sonra tekrar hamile kalmıştım (tabi o da düşükle sonuçlandı ama) 2. Düşükten sonra gittim klomen kullandım sadece ondada olmadı sonra bidahada gitmedim klomenle olmazsa bidahakine çatlama iğnesi ile falan deneriz demişti doktorum ama gitmedim

Benim 3. Femaram bu çok yoruldum bu süreçte inşallah bu ay hayırlı haberler veririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…