Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Yani bide şöyle düşünüyorum ya gerçekten adet bitince hemen yumurtladım ya da ilk ilişki olduğundan 🙈 malum yeni evli olunca hep ekşın oluyor ya o da olabilir yani 😅
Yaaa suanda inanmazsin testt yaptim yorumla bence :))

Negatif cikani suyla yaptim pozitifi gorunce twsy bozuk olur belki diye

Eklentiler

• 20220721_020118.jpg
    20220721_020118.jpg
    32,2 KB · Görüntüleme: 55
  • 20220721_014605.jpg
    20220721_014605.jpg
    27,3 KB · Görüntüleme: 55
Kızlar sizler de yorumlarsaniz sevinirim son adet tarihim 10 temmuz 25 gunde 1 adet oluyorum. Adetten 1 gun once uzayan seyi gormustum ama akinti demistim. Adetin 3.cu gunu kesildi tamamen dedim ki ben de bitti heralde bamyo yaptim gelmed8 epey bizde hamilelik olmaz diye korunmasiz oldu 2 kez sonra yine kanama geri geldi 2 gun sürdü az az bitti. Mide bulantim var 2 gündür test yaptim az önce yorumlarınizi bekliyorum.

1 tanesi normal suyla yaptim negatif olan acaba pozitif yanlismi cikariyor testler diye yaptim bilginiz olsun.

Eklentiler

• 20220721_020118.jpg
    20220721_020118.jpg
    32,2 KB · Görüntüleme: 58
  • 20220721_014605.jpg
    20220721_014605.jpg
    27,3 KB · Görüntüleme: 57
Kızlar sizler de yorumlarsaniz sevinirim son adet tarihim 10 temmuz 25 gunde 1 adet oluyorum. Adetten 1 gun once uzayan seyi gormustum ama akinti demistim. Adetin 3.cu gunu kesildi tamamen dedim ki ben de bitti heralde bamyo yaptim gelmed8 epey bizde hamilelik olmaz diye korunmasiz oldu 2 kez sonra yine kanama geri geldi 2 gun sürdü az az bitti. Mide bulantim var 2 gündür test yaptim az önce yorumlarınizi bekliyorum.

1 tanesi normal suyla yaptim negatif olan acaba pozitif yanlismi cikariyor testler diye yaptim bilginiz olsun.
Canım adetine ne kadar var kaç gün

banada doktor istediğin bir folik asitle başlaya bilirsin fark etmez içerikleri aynı demişti marka söylememişti bazı doktorlar özellikle bir marka söylediklerinde onlarla anlaşmalı olabiliyor demişti

Olabilir tabi canım bana verdiğinin içinde başka bi şeyler daha vardı ondan demiştim ama dediğin de aklıma gelmedi değildi

Daha hızlı hamile kalmak için 1 femara kullanımı 3 aylık denemeye tekabül ediyor
İnşallah en kısa zamanda olur canım 🥰 bende klomen kullandığımda hemen olucak gözüyle bakıyordum çünkü heryerde hemen o ay olduğu yazıyordu ama mesela kiste dönüştü ve adetimin düzeni bozuldu 3 ay düzensiz adet oldum o zzaman anladım ki biz istediğimizde değil rabbim ne zaman nasip ederse o zaman oluyor içimizi ferah tutmamız lazım 🥰🥰🥰🥰

İnşallah en kısa zamanda olur canım 🥰 bende klomen kullandığımda hemen olucak gözüyle bakıyordum çünkü heryerde hemen o ay olduğu yazıyordu ama mesela kiste dönüştü ve adetimin düzeni bozuldu 3 ay düzensiz adet oldum o zzaman anladım ki biz istediğimizde değil rabbim ne zaman nasip ederse o zaman oluyor içimizi ferah tutmamız lazım 🥰🥰🥰🥰
Bende letu kullanmıştım benimde kist oluşmuştu sonra kistin gitmesini beklemiştim Bi arkadasimda aynı şekilde oldu hatta sonrasında tüp bebek yaptırdı oda olmadı bize tabiki çabalamak düşüyor ama Rabbım nezaman yazdıysa ozaman olacak tekrar tekrar öğretiyor bunu bize zaman

X