Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Bazen yumurtlama döneminde kanama olabiliyomus bende de oldu gebeyim sandim test yaptim.negatif doktora gittim alttan bakti etti kan verdim negatif bazen böyle olur her kadinda ara kanama dedi, 2 3 gun ara ara kanama gelmisti bende de agriyla birlikte yumurtlama diye iliskie girip değerlendirdik ama bilemem hayirlisi suan agrim sizim yok kanamada yo
Teşekkürler cevabınız için inşallah en yakın zamanda hayırlı sağlıklı gebeler oluruz hepimiz

3 gündür senin dediğini yapıyorum canım direk selpagi tikiyorum kilodu çekiyorum sperm okadar akmıyor gerçekten sabah gusül aliyorum
Kiz Allah seni emi 😅😅 deniyoruz biseyler gunluk ped takip cekiyodum kilodu eskiden simdi afedersin azcik peçeteyi popomun arasina sıkıştırıyorum, biraz peçeteyide de oraya tikayip cekiyorum kilodu ne popoma akiyo ne uste cikiyo sabaha kadar kimildaman yatiyorum, az saga dönüp sonra sola dönüp biraz zirt üstu, sonra zorlanmadan ayaklarimi havaya kaldirip yatiyorum

Bir sıkıntı var mı peki ben femara kullandım 2 ay bu 3. Kullanışım
Ben sadece normal muayne için 6 ay önce kadın doğuma gittim vajinal ultrason yaptı ve smear testi aldı ikisindede bir sorun görmedi hormon testi falan yapmamıştı. Sadece bebek düşümdüğünüzde bir kaç kilo verirsen daha kolay olur demişti

Ben sadece normal muayne için 6 ay önce kadın doğuma gittim vajinal ultrason yaptı ve smear testi aldı ikisindede bir sorun görmedi hormon testi falan yapmamıştı. Sadece bebek düşümdüğünüzde bir kaç kilo verirsen daha kolay olur demişti
Bende pko var ama adetlerim düzenli bilmiyorum

Merhaba hanımlar aranızda yeniyim bir sorum olacak beni aydınlatabilirseniz sevinirim. Yumurtlama dönemindeyim fakat vajinamda birliktelik esnasında yanlış bir hareketten ötürü yara oluştuğu için 3 gündür birliktelik olmuyor. Belki üst üste değerlendirme yapamayız diye günü iyi seçmek durumundayım.
A580ACBF-7A31-4985-A6ED-E8AE00193452.jpeg
Sizce bugünü değerlendirmeli miyim yarını beklemeli miyim ?

X