Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Arkadaşlar merhaba gebelik planlıyorum ama başıma gelenleri sizinle paylaşmak istiyorum belki yaşayan fikir verecek birileri çıkar. Ben 22 haziranda adet oldum 5 gün gecikmişti sonra ovulasyon testi sürekli pik çıkınca gebelik testi yaptım pozitif çıktı doktor düşürmüşsün adetinde kimyasal gebelik dedi ve hcg değerlerim 27,34,35 sonra baktırmadım bu ayın 10 unda kahverengi lpıhtılı kanamam başladı hala devam ediyor doktor hcg 0 lanınca kanaman olur demişti bende uzun sürünce hcg değerimi merak ettiğim için gün içinde çay faslı sonrası gebelik testi yaptım pozitif çıktı neden pozitif çıktı 0 lanmadıysa neden kanamam var lütfen yardımcı olun 😭
Üzüldüm canım geçmiş olsun. Canım bende kimyasal geçirdim cok fazla sancıyla kanamam başlamıştı hastaneye gittim doktor bana hamile falan değilsin demişti eve gidip test yaptığımda hala baya baya pozitifti kaset testte o gün ki kan değerim 7 küsürdü yavaş yavaş düşer değer illa sıfıra düşmesi gerekmez kanamayla birlikte sıfırlanır değerin

kızlarrr diğer topicte sorun vardııı burdan devam edelimmm 🌸🌸🌸
Umarım bu ay herkes o iki çizgiyi görür mucizemiz gelir bize🤰🏼 Liste hamilelik haberleriyle dolar taşar🌸💕😍😍
🌸
🌸
🌸

anne adayları batsonuç💖💖
@ad0001 Ağustos
@mucizebekliyorum11 Ağustos
@Petunya5081 Ağustos
@ucge1 Ağustos
@Waweylaaaa1 Ağustos
@sultansultan901 Ağustos
@Kimdemi382 Ağustos
@Melekbebekannesi2 Ağustos
@Gobekadimyokbenim2 Ağustos
@miresl2 Ağustos
@Gulela gul2 Ağustos
@Eslem1234
@caca33443 Ağustos
@mehrunnisa 3 ağustos
@iyilikperisi923 Ağustos
@Cgh3 Ağustos
@mucizeyimben5 Ağustos
@handan0215 agustos
@mavimtrak55 Ağustos
@santrifuj6 Ağustos
@busemakilic6 Ağustos
@Derinvebebekleri6 Ağustos
@Zekraa6 Ağustos
@beautifulwoman6 Ağustos
@Sevm577 Ağustos
Mavimsikelebek61 Mavimsikelebek61 9 Ağustos
@sinemmlendi11 Ağustos
@gulayseT12 Ağustos
@beyhudertler13 Ağustos
@angel000313 Ağustos
@izmir35192513 Ağustos
@Beybiumutlari13 Ağustos
@Minicikfzt14 Ağustos
@cerenay00014 Ağustos
Z ZorluBekleyis 15 Ağustos
turuncu agac turuncu agac 16 Ağustos
@canancan1116 agustos
@thebluewine16 Ağustos
@Runam17 Ağustos
@yase0917 Ağustos
@CloudCloud17 Ağustos
B BirMucizeOlsunb 18 Ağustos
@akgnss18 Ağustos
@tubacikom19 Ağustos
@Mira35i19 Ağustos
@pozitifbiri

Merhaba beni de ekler misiniz sar 8 temmuz bat 5 ağustos inşallah bu ay hepimiz çift çizgi görürüz Amin 💐

Kızlar herkese merhaba buraya yeni geldim, biz de bi kaç aydır bebek istiyoruz ama benim yumurtlamalarım düzenli değil maalesef hala hamile kalamdım nasip tabi.

Şimdi şöyle ki ben 25 haziranda adet gördüm 4 temmuzda doktora rutin kontrole gittiğimde yumurtlama yok dedi sonra eve geldiğimde o günki ovulasyon testimde pik gördüm kaç zamandır yapıyodum hiç öylesini görmemiştim. Değerlendirdik ne olur ne olmaz diye, 8 temmuzda kanamam oldu doktora yazdım adet dedi ama 3 gün sürdü normalde 1 hafta sürer. Ben de o günden beri 4 temmuzda yumurtlama olduysa üzerinden 17 gün geçsin diye bekledim test yapmak için bu sabah negatif çıktı kan da negatif çıktı ama benim göğüs ve kasık ağrım var. Göğüs ağrısı hiç yaşamam reglde falanda küçükler diye sanırım ama bu sefer sancıyolar sanki, kasıklarımda da ağrı var hissediyorum dizimi katlayınca sıkışıyo sanki sağ kasığım:KK43: bugün yumurtlama akıntısı gibi akıntım oldu ama ovülasyon negatif yine kafam ayrı kalbim ayrı karışık inanın. Dertleşebileceğim hiç yakınım yok, var mı bu yaşadıklarımı yorumlayabilecek olan 🙏🏻 Belirti dediklerim belki psikolojik belki yumurtlama zamanım bilmiyorum yumurtlama zamanında böyle belirtiler gören var mı? Ve akıntı günü mü olur illa yumurtlama aydınlatabilecek var mı beni 💐💐

kızlarrr diğer topicte sorun vardııı burdan devam edelimmm 🌸🌸🌸
Umarım bu ay herkes o iki çizgiyi görür mucizemiz gelir bize🤰🏼 Liste hamilelik haberleriyle dolar taşar🌸💕😍😍
🌸
🌸
🌸

anne adayları batsonuç💖💖
@ad0001 Ağustos
@mucizebekliyorum11 Ağustos
@Petunya5081 Ağustos
@ucge1 Ağustos
@Waweylaaaa1 Ağustos
@sultansultan901 Ağustos
@Kimdemi382 Ağustos
@Melekbebekannesi2 Ağustos
@Gobekadimyokbenim2 Ağustos
@miresl2 Ağustos
@Gulela gul2 Ağustos
@Eslem1234
@caca33443 Ağustos
@mehrunnisa3 ağustos
@iyilikperisi923 Ağustos
@Cgh3 Ağustos
@mucizeyimben5 Ağustos
K kendimeinanamiyorum 5 Ağustos
@handan0215 agustos
@mavimtrak55 Ağustos
@santrifuj6 Ağustos
@busemakilic6 Ağustos
@Derinvebebekleri6 Ağustos
@Zekraa6 Ağustos
@beautifulwoman6 Ağustos
@Sevm577 Ağustos
Mavimsikelebek61 Mavimsikelebek61 9 Ağustos
@sinemmlendi11 Ağustos
@gulayseT12 Ağustos
@beyhudertler13 Ağustos
@angel000313 Ağustos
@izmir35192513 Ağustos
@Beybiumutlari13 Ağustos
@Minicikfzt14 Ağustos
K keug0 14 Ağustos
@cerenay00014 Ağustos
Z ZorluBekleyis 15 Ağustos
turuncu agac turuncu agac 16 Ağustos
@canancan1116 agustos
@thebluewine16 Ağustos
@Runam17 Ağustos
@yase0917 Ağustos
@tubacikom17 Ağustos
@CloudCloud17 Ağustos
B BirMucizeOlsunb 18 Ağustos
@akgnss18 Ağustos
@Mira35i19 Ağustos
@pozitifbiri
18 Ağustos 😊

Kızlar herkese merhaba buraya yeni geldim, biz de bi kaç aydır bebek istiyoruz ama benim yumurtlamalarım düzenli değil maalesef hala hamile kalamdım nasip tabi.

Şimdi şöyle ki ben 25 haziranda adet gördüm 4 temmuzda doktora rutin kontrole gittiğimde yumurtlama yok dedi sonra eve geldiğimde o günki ovulasyon testimde pik gördüm kaç zamandır yapıyodum hiç öylesini görmemiştim. Değerlendirdik ne olur ne olmaz diye, 8 temmuzda kanamam oldu doktora yazdım adet dedi ama 3 gün sürdü normalde 1 hafta sürer. Ben de o günden beri 4 temmuzda yumurtlama olduysa üzerinden 17 gün geçsin diye bekledim test yapmak için bu sabah negatif çıktı kan da negatif çıktı ama benim göğüs ve kasık ağrım var. Göğüs ağrısı hiç yaşamam reglde falanda küçükler diye sanırım ama bu sefer sancıyolar sanki, kasıklarımda da ağrı var hissediyorum dizimi katlayınca sıkışıyo sanki sağ kasığım:KK43: bugün yumurtlama akıntısı gibi akıntım oldu ama ovülasyon negatif yine kafam ayrı kalbim ayrı karışık inanın. Dertleşebileceğim hiç yakınım yok, var mı bu yaşadıklarımı yorumlayabilecek olan 🙏🏻 Belirti dediklerim belki psikolojik belki yumurtlama zamanım bilmiyorum yumurtlama zamanında böyle belirtiler gören var mı? Ve akıntı günü mü olur illa yumurtlama aydınlatabilecek var mı beni 💐💐
Bazen yumurtlama döneminde kanama olabiliyomus bende de oldu gebeyim sandim test yaptim.negatif doktora gittim alttan bakti etti kan verdim negatif bazen böyle olur her kadinda ara kanama dedi, 2 3 gun ara ara kanama gelmisti bende de agriyla birlikte yumurtlama diye iliskie girip değerlendirdik ama bilemem hayirlisi suan agrim sizim yok kanamada yo

X