Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

İnşallah kuzum inşallah seninde bebeğin seninledir sende muhakkak beni etiketle Valla benide sıcak çarptı sanırım kalkıp iş yapicak gram halim yok bütün gün koltuğa çiviyle çakılmış gibi oturuyorum

Al bendende o kadar benim umut 0 bu ay için test yapmştım bat gelmeden negatif çımtı sabahta biraz lekelenmem oldu ağrım var adet oldum olucam yani

Kızlar herkese merhaba Listede bende varım bir şey merak ettim sormak istiyorum cevap verirseniz sevinirim Adetime 1 hafta var, normalde akıntısı olan biri değilim. Progestan kullanıyorum onun akıntısını biliyorum böyle beyaz kalıntı gibi dökülüyor. Ama bn çok özür diliyerek farkettiğim akıntı şu şekilde iç çamaşırımda sarı gibi gözüküyor parmagıma aldığımda beyaz süt kesiği gibi ve düzenli bişekilde geliyor bu akıntı arada şeffafda geliyor. Şimdi hamilelik bekirtilerinde buda var mı araştırıyorum sizede sormak isterim? Bebek denemelerinde oldugum için ve daha önce basıma gelmediği için merak ettim. Birde başka belirti olarak sayarsak sağ kasığım özellikle çok ağrıyor ve sağ bacağım ağrıyor bugünde bunu farkettim. Çok uzun oldu kusura bakmayın

Arkadaslar testimde sanki silik çizgi görüyorum bir yorumlarmısınız rica etsem .Bat 5 agustostu

Eklentiler

• 20220806_174626.jpg
    111,4 KB · Görüntüleme: 67
  • 20220806_174114.jpg
    92,3 KB · Görüntüleme: 71
  • 20220806_174051.jpg
    112,8 KB · Görüntüleme: 71
Çok teşekkür ederim testi aldım ilk iki ay kullandım bayramda kullanamadım inşallah 3.de olmuştur ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…