Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Canım benim daha kese bile ortada yok pazartesi gitsem de ne gorcek ki 🤷🏻‍♀️ çok yeni. Benim 9992 degerde kese gözükmüştü hemde üçüzler
Yani en azından progestron verir kanaman inşallaj devam etmezse ederse diye söylüyorum ben dedim ya 3 haftalıkken progestron vermişti hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah değerim ykselmiştr zaten dediğin gibi yükselmese kaset testte daha belirgin çıkmazdı

Kan istedi sonucu bekliyorumm. 16 çok düşük bir değer adet olursan gel dedi bana 🙄 birde sağ yumurtalikta kist varmış adetle atilabilen bir kistmiş. Bütün moralimi alt üst etti. Diyorum henüz adetim geçmedi, sokulurse gel diyo
Kuzu kanaman falanmi oldu konuyu anlamadim sonuclar ciktimi

Kızlar bugün bat günüm ovulasyon ve gebelik testim böyle, ovulasyonla deneyen arkadaşlar fikir olsun. Ovulasyonda bazen gebelik gösterebiliyor. Ama benden cook az leke geldi inşallah yerleşmedir diye düşünüyorum içim hiç rahat değil o yüzden şimdi doktora gidicem. Güzel haberlerle gelirim inşallah
Canım hangisi ovulasyon hangisi gebelik yazmamışsın

Bunların hepsini söyledim biliyomusun, bana diyoki adet olunca gel kistini bakalım 😂 sanırım büyümüş ama catlayamamis kist olmus yumurta adetle atilir dedi
Bekle koşarak gelirim deseydin 🤣 dengesiz ya, boşver böyle olumsuz düşünen bir doktorla bu işe hiç girişime, daha iyi bir doktor bul canım, sonuçların çıkana kadar da stres yapma sakın 🙏🏻

Kuzu kanaman falanmi oldu konuyu anlamadim sonuclar ciktimi
Canım kanama yok kaset testlerim koyulaşıyor gün gün ama çok hafif peceteye kahve leke geldi bende doktora gideyim dedim gittim. Baktı sonucun 16 çıkmış çok düşük adet olunca gel dedii yine de bakalim beta ama adetin sökülünce gel dedi 😂😂😂

Merhaba arkadaşlar benim adetime 3 gün var gebelik testi direk çift çizgi çıktı sonra gidip kan verdim 43 çıktı yükselir değil mi ben hamileyim ya da böyle olup tekrar adet olan oldu mu
Hayırlı olsun değerler 15000 lerden hatta 100.000 lerden bile düşebilir ama kesinlikle bunlara kafa yormamanızı öneririm kesinlikle evham yapmayın şu an hamilesiniz tadını çıkarın süreç çok güzel ilerler ama tabiki kalp atışını duyduktan sonra cok daha rahat edersiniz 🙂

X