Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Görmek istemiyorum, kesinlikle cinsiyet ayrımı yapmıyorum yanlış anlaşılmasın ama bazı bayan doktorlar böyle oluyor erkek kadın doğumları bana hep daha yumuşak gelmiştir
Bu düşüncene katılıyorum. Tabi ki hepsini bir tutmuyoruz ama bizi bu düşünceye iten de onlar maalesef. Benim eşim de dr. ayrım yapacak son insanım belki de. Bi sefer gittim alttan muayeneden çekindiğimi söyledim bana dedi ki 'o işi yapmayı biliyorsunuz bu mu korkutacak gibisinden. Ne kadar cahilce bi konuşma tarzı. Sırf o gün hsg çekileceğim diye bişey diyemedim. Allah her zaman iyi niyetli doktorlarla karşılaştırsın. Keşke böyle olmasalar da böyle konuşmasak. Sonucuna çok sevindim canım daha güzel artışları görürüz inşallah 🌸🫶🏻

Bu düşüncene katılıyorum. Tabi ki hepsini bir tutmuyoruz ama bizi bu düşünceye iten de onlar maalesef. Benim eşim de dr. ayrım yapacak son insanım belki de. Bi sefer gittim alttan muayeneden çekindiğimi söyledim bana dedi ki 'o işi yapmayı biliyorsunuz bu mu korkutacak gibisinden. Ne kadar cahilce bi konuşma tarzı. Sırf o gün hsg çekileceğim diye bişey diyemedim. Allah her zaman iyi niyetli doktorlarla karşılaştırsın. Keşke böyle olmasalar da böyle konuşmasak. Sonucuna çok sevindim canım daha güzel artışları görürüz inşallah 🌸🫶🏻
Bende keşke gitmeseydim diyorum moralimi bozmaktan başka birşey yapmadı. Adetin sökülünce gel diyor. O kadar umutsuzki. Millet 5 değerle hamile olduğunu öğreniyor, tabiki riskler var kimyasal gebelik vs. En başından daha ikinci sonucumu görmeden bu kadar olumsuz neden konuştu anlamadım. Şimdi kafama takılan kist varmış ama adetle atılan kistlerden dedi. Adet olunca gel kiste bakalım dedi 😅

Bende keşke gitmeseydim diyorum moralimi bozmaktan başka birşey yapmadı. Adetin sökülünce gel diyor. O kadar umutsuzki. Millet 5 değerle hamile olduğunu öğreniyor, tabiki riskler var kimyasal gebelik vs. En başından daha ikinci sonucumu görmeden bu kadar olumsuz neden konuştu anlamadım. Şimdi kafama takılan kist varmış ama adetle atılan kistlerden dedi. Adet olunca gel kiste bakalım dedi 😅
Kafana hiiiiç takma farzet ki hiç o sözleri işitmedin sadece artışını görmek için gittin☺️ şimdi bekleme zamanı ne gelirse Allah'tan içini ferah tut

Kafana hiiiiç takma farzet ki hiç o sözleri işitmedin sadece artışını görmek için gittin☺️ şimdi bekleme zamanı ne gelirse Allah'tan içini ferah tut
O kist sıkıntı yaratır mı acaba adetle atılır dediğine göre yumurtalık kistinden bahsediyor. Bide elime kistin ultrason görüntüsünü verdi

Kızlar biri beni durdursun 🫣 ben bi test daha yaptım 😀😀

Eklentiler

• B5B58625-C8AA-4C11-B100-0ED902DFE08A.jpeg
    B5B58625-C8AA-4C11-B100-0ED902DFE08A.jpeg
    50 KB · Görüntüleme: 82
O kist sıkıntı yaratır mı acaba adetle atılır dediğine göre yumurtalık kistinden bahsediyor. Bide elime kistin ultrason görüntüsünü verdi
İnan hiç bilmiyorum. Kisti olup aynı zamanda gebe kalan varsa nasıl bı yol izlediğini söyler umarım. Pazartesi daha önceki doktoruna gidersin kafandaki sorular da gider💐 şimdi değerinin tadını çıkar ☺️

Yok asko sanmiyorum. Ozamanda bu sekilde konusmustuk tam pik yapacakken siliklesmisti. Demekki ikinci yumurtlama olmasa suan o catlayamayan yumurtayi atacaktin regl ile
Asko o zaman ikinci yumurtlama tuttu. Oda adete 11 gün kala oldu yani döngümün 19. Günü. O zaman bugün yumurtlamadan 12 gün geçti değerim 50. İkinci yumurtlamadan sayarsam adetime 2 gün daha var o zaman 😂

Ayy maşallah çok şükür sonunda oldu. Bence o doktorun söylediklerini hiç duymamış gibi yap değerin gayet güzel artmış. Moral bozmaya gerek yok. Çok sevindim senin adına Allah hayırlı zamanda bizlere de nasip etsin dua et bizim içinde 💜
Her zaman dualarimdasiniz ❤️❤️❤️

X