Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

turuncu agac turuncu agac benim 5 ağustos tahmini adet. Henüz olmadım ama beni çarpılayabilirsin çünkü doktor ilaç yazmadan önce beta baktırdı 0.10 çıktı. Benim umutlar başka bahara yine :)

doktorların rahatlığa beni benden alıyor gerçekten insan orda tedirgin bekliyor zaten korkuyla yüzüne yüzüne herşeyi söylüyorlar hemen en olumsuzu neyse onu söylüyor banada aynı muameleyi yapmıştı senin değerinin işte 500 lerde binlerde çıkması lazımdı çok düşük bu kesin kimyasal falan demişti insanın moralini hepten düşürüyorlar. İnşallah güzel çıkacak herşey moralini bozma Rabbim hayırlısını verecek canım benim :KK200:
Ya bide suratını görseydin var ya. Bana diyorki cok emin bir sekilde adet olunca gel, yahu ne biliyorsun olucam? Diyorum hocam gec yumurtlama oldu. Hala diyorki adet olursan gel, hee gelirim sana bekle.

İki gün önce verdim canım evet 16 çıktı simdi az once yine verdim 1 saate öğreniriz sonucu ama doktor beni hamileden saymıyor sokulunce adetin gel dedi 😂
Sinir oluyorum böyle doktorlara sonucum 13 iken hamile değilsin demişti 50 üstü olunca hamile sayıyoruz demişti çok üzülmüştüm.. iyi haberlerini bekliyoruz canım ❤️🙏🏼

Merhaba canım dinen leken gelmeye başladığı gün direk 1 .gün sayılıyo kanaman sökülünce değil Ve hanifi meshebinde 10 gün oluyo sonrası özür oluyo yani özür ne demek her vakit yeni abdest almak demek namaz abdesti yani bi abdest alıp 2-3 vakit namaz kılamazsın her ezanda yeni abdest şafi mezhebinde ise 15 gün adet görme süresi onunda 15 günü geçerse özre girer bu şekilde bilgisini vereyim istedim bunlar önemli konular☺️
Çook teşekkür ederim 💐💐

Ne kadar değişikler ya sen ne anlatıyorsun o ne diyor nefret ediyorum böyle insanlardan
Cok az kahverengi lekem oldu hocam diyorum heee sökülüyosun diyo 😂 belki yerleşme lekesi. Şarıl şarıl kan geldi dedik sanki azıcık sürüldü o kadar

Sinir oluyorum böyle doktorlara sonucum 13 iken hamile değilsin demişti 50 üstü olunca hamile sayıyoruz demişti çok üzülmüştüm.. iyi haberlerini bekliyoruz canım ❤️🙏🏼
Ya benim bildiğim önemli olan ilk değer değil, iki katı artması. 800'lere çıkıp kimyasal olan var

Adeti gecikip adet olan arkadaslara hayirlisini diliyorum benim dr demisti ki adet gecikiyorsa gebelige hazirlaniyor rahim dedi ne zaman tutar bilemeyiz demisti gecikmesi iyi demisti ve 3 ay sonra hamile kalmistim 2.dusunuyorum adetlerim gecikmeli geliyor nisandan bu yana hayirlisi diyorum bende 2.gelene kadar kendimi gelistirmeye verdim cocuk fikrini pek dusunmuyorum artik misafirimin ne zaman gelecegi belli degil hayirli zamanda gelsin

X