Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Annah o kadar para veriyorsun muameleye bak şikayet etseydin kız 🤬
Canım bak gün ortasında yaptığım test, demekki artmış ki gayet belirgin çıkıyor. Ama gerçekten moralim bozuldu bende şüphedeyim şimdi 😕

Eklentiler

• 16597102749247005332822247618271.jpg
    16597102749247005332822247618271.jpg
    41,2 KB · Görüntüleme: 58
Ya bide suratını görseydin var ya. Bana diyorki cok emin bir sekilde adet olunca gel, yahu ne biliyorsun olucam? Diyorum hocam gec yumurtlama oldu. Hala diyorki adet olursan gel, hee gelirim sana bekle.
Suratını görmüş kadar oldum canım benimkininde öyleydi sanki hiç çocuğun olmayaçak haberini verir gibiler bizde oraya keyfimizden gelmiyoruz yani o değer için o mutluluk için ne kadar beklenildigini bilmeden pat diye olumsuz söylemesi sinirini bozuyor insanın

Neden alttan bakıyor ay şok bu kadar ufakken zaten keseyi göremez keşke izin vermeseydin canım bak şimdi ayaklarını dik havaya yat ve bol bol su iç gerekli olmadıkça kalkma ben buyüzden kaybettim bebeğimi
Evet neden bakti anlamadım o anda düşünemedim açıkçası

Kan istedi sonucu bekliyorumm. 16 çok düşük bir değer adet olursan gel dedi bana 🙄 birde sağ yumurtalikta kist varmış adetle atilabilen bir kistmiş. Bütün moralimi alt üst etti. Diyorum henüz adetim geçmedi, sokulurse gel diyo
Tamam düşük ama sonuçta adetten önce vermişsin kanı, düşük olup sonradan artan çok var

Benim 3 haftalıkken kanamam yoktu progestron iğne vermişti ne olur ne olmaz diye sonra aptal başka bir doktora gittim bana her şeyi bıraktırdı kanamam yoktu bile kesenin üstünde kanama alanı vardı ve kaybettim yarın kesinlikle başka bir doktora git
Canım benim daha kese bile ortada yok pazartesi gitsem de ne gorcek ki 🤷🏻‍♀️ çok yeni. Benim 9992 degerde kese gözükmüştü hemde üçüzler

Tamam düşük ama sonuçta adetten önce vermişsin kanı, düşük olup sonradan artan çok var
Bunların hepsini söyledim biliyomusun, bana diyoki adet olunca gel kistini bakalım 😂 sanırım büyümüş ama catlayamamis kist olmus yumurta adetle atilir dedi

X