Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kötü düşünme, bence güzel haberlerle geleceksin ve o leke de yerleşme lekesi, iyi düşün canım stres yapma 🌺
Kan istedi sonucu bekliyorumm. 16 çok düşük bir değer adet olursan gel dedi bana 🙄 birde sağ yumurtalikta kist varmış adetle atilabilen bir kistmiş. Bütün moralimi alt üst etti. Diyorum henüz adetim geçmedi, sokulurse gel diyo

Kan istedi sonucu bekliyorumm. 16 çok düşük bir değer adet olursan gel dedi bana 🙄 birde sağ yumurtalikta kist varmış adetle atilabilen bir kistmiş. Bütün moralimi alt üst etti. Diyorum henüz adetim geçmedi, sokulurse gel diyo
inşallah hayırlısıyla birşey yoktur kuzum yaa içini ferah tut sonuçtan haber ver bizlerede

AA canım sen hamile misin ya çok sevindim. Epeydir takip edemiyorum pek daha önce beta verdin ve 16 mı çıktı? Zaten adetin anca vakti geldi normal değil mi değer. Yeniden ne zaman vercen ya da verdin mi beta ne zamana çıkacak? Ayy valla çok sevindim ya

AA canım sen hamile misin ya çok sevindim. Epeydir takip edemiyorum pek daha önce beta verdin ve 16 mı çıktı? Zaten adetin anca vakti geldi normal değil mi değer. Yeniden ne zaman vercen ya da verdin mi beta ne zamana çıkacak? Ayy valla çok sevindim ya
İki gün önce verdim canım evet 16 çıktı simdi az once yine verdim 1 saate öğreniriz sonucu ama doktor beni hamileden saymıyor sokulunce adetin gel dedi 😂

Vericem canım 😍 bir saate çıkar sonuc
doktorların rahatlığa beni benden alıyor gerçekten insan orda tedirgin bekliyor zaten korkuyla yüzüne yüzüne herşeyi söylüyorlar hemen en olumsuzu neyse onu söylüyor banada aynı muameleyi yapmıştı senin değerinin işte 500 lerde binlerde çıkması lazımdı çok düşük bu kesin kimyasal falan demişti insanın moralini hepten düşürüyorlar. İnşallah güzel çıkacak herşey moralini bozma Rabbim hayırlısını verecek canım benim :KK200:

İki gün önce verdim canım evet 16 çıktı simdi az once yine verdim 1 saate öğreniriz sonucu ama doktor beni hamileden saymıyor sokulunce adetin gel dedi 😂
Ne alaka ya neden hemen olumsuz şey söylüyor 16 çıkmış ne güzel. Yükselecek inşallah kötü düşünmek yok. Neyse yeni betanı merakla bekliyorum takipteyim :)

Ayy resmen düşmesini bekliyor doktor başka bir doktora görünüm derim benim de değerim 17 ydi

X