Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Bende iki üç gündür adet olacakmışım gibi kasıklarımda ağrı var. Dün gece çamaşırımda 1 damla olacak şekilde hafif kahve sarı gibi bi akıntı gördüm birde göğüs ucuyla etrafında elleyince hafif hassasiyet var. Adetime 7 gün var
Bende adetime 1 hafta kala sarı akıntı ve aşırı merdiven inemicek kadar göğüs hassasiyeti cekiyorum. Şuan koronayım bide kasık agrısı bel ağrısı cekiyorum ama gebeliğe yoramıyorum

Yumurtlama ağrısıdır bence akıntın var mı ?
Evet canım akıntımda var çamaşırım ıslanıyor sürekli ilk hamileliğimdede kasıklarımda batma oluyodu ama 10 gün kala falan öğrenmiştim bebeğimi şuanda hamilelik zaten cıkmaz herhalde ama erken döllenme olma şansı varmıdır acaba adet bitti biteli korunmasız iliski oluyor cünkü😃

Bende adetime 1 hafta kala sarı akıntı ve aşırı merdiven inemicek kadar göğüs hassasiyeti cekiyorum. Şuan koronayım bide kasık agrısı bel ağrısı cekiyorum ama gebeliğe yoramıyorum
Test yapın bence bende oğlumu öyle öğrenmiştim hatta 3 aya kadar kasık ağrısından yürüyemiyodum göğüslerimde çok hassastı

Evet canım akıntımda var çamaşırım ıslanıyor sürekli ilk hamileliğimdede kasıklarımda batma oluyodu ama 10 gün kala falan öğrenmiştim bebeğimi şuanda hamilelik zaten cıkmaz herhalde ama erken döllenme olma şansı varmıdır acaba adet bitti biteli korunmasız iliski oluyor cünkü😃
Ne kadar var adetinize. Benim yumurtlama zamanı çok akıntım ve ağrım oldu

Keşke elimde olsa ne yazıkki eşimin akrabalarından daha yakınlar eşime birlikte iş yapıyorlar her gün birlikte eşler 9 Ağustosta doktorum kan ver dedi gebelik var mı yok mu bakmak için ve 9 Ağustosta o grupla tatile gidiyoruz ne yazıkki
Nispet mi yapıyolar böyle insanlara çok kızıyorum ya inançsızlar resmen. Hepimizin bebeğinin ne zaman olacağı biz daha doğmadan belli olan bişey. Ruhlar aleminde yaratıldı bebeklerimiz. Zamanını bekliyorlar sadece böyle durumlarda nispet yapan insanlardan nefret ediyorum gerçekten

Test yapın bence bende oğlumu öyle öğrenmiştim hatta 3 aya kadar kasık ağrısından yürüyemiyodum göğüslerimde çok hassastı
16 Temmuz son adet tarihim o yüzden hamile bile olsam çıkacağını sanmıyorum. Bide korona testim pozitif olduğu için şuan ağrılarımın nedenini biliyorum test yapıp uzulemem:KK43:

Nispet mi yapıyolar böyle insanlara çok kızıyorum ya inançsızlar resmen. Hepimizin bebeğinin ne zaman olacağı biz daha doğmadan belli olan bişey. Ruhlar aleminde yaratıldı bebeklerimiz. Zamanını bekliyorlar sadece böyle durumlarda nispet yapan insanlardan nefret ediyorum gerçekten
Ortamım bu kadar kötü olmasaydı eminim şimdiye çoktan hamile kalıp doğurmuştum çok yoruldum😔

Kızlar 3 haftalık hamile çıktım ama bugün kanamam oldu doktora görünemedim böyle bişey yaşayan var mı?
Hala yerleşme aşamasında bence o yüzden kanama olmustır. Tabi kan rengi kırmızıysa doktora görünmende fayda var kimyasala da dönüyor olabilir

Sen bilirsin canım bende ümitlendirmiş gibi olmak istemem kendinizi hazır hissettiğinizde yaparsınız🌸
Valla adet günümden önce yapamam psikolojik olarak yoruyo aylardır yapmıyorum test adeti bekliyorum. Birde her adetin 15.günü duphastona başlıyorum o yüzden adetimde de şaşma olmuyo

Ne kadar var adetinize. Benim yumurtlama zamanı çok akıntım ve ağrım oldu
14 gün var 😂😂 öyle bisi olmus olsada gözükmez muhtemelen beta hcg belki 1-3dür yani 10 gün kala falan test yapcam 10 tane test siparisi verdim bol bol yaparım artık😃😃 adetim 30 temmuzda bitti o günden beri korunmadanilişki oluyor

Sizin yumurtlama olabilir gibi geldi bana ama bilemedim. Bende o durumdayım suan sürekli test yapsım var 😀
Aynen ya insanın kafası karışıyor şimdi 30 temmuzda adetim bitti yaa 30 temmuzdan beri korunmuyorum ya diyorum o günlerde kaldıysam internettede korunmasız ilişkiden sonra 6-7 güne gebelik oluşmjş oluyor falan diyor insan böyle hemen beklentiye giriyor biz en iyisi bekleyelşm😀😀😀

X