Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Hayırlı olsun canım bat ne zamandi belirtilerin neydi
Bat 5 6 Ağustostu
Belirtilerin eşim son bı kaç gündür hep ateşin var derdi
Ve 4 gün önce de meme ağrım başladı ama öyle regl olmadan önce olan gibi değil koltuk altı tarafından basınca ağıriyordu ve meme ucum çook hassasti

Zaten doktorların aslında önerdiği bu takvimlerden takip yapmayın kafaya takmayın vs gibi bilinç ve vücut o zaman kendini daha rahat hissettiği için kolay oluyormuş sağlıkla kucagınıza almak nasip olsun
Hahaha ben sizleri okuyunca köşeden dönebilmişim dedim bakıyorum çizgi yoksa direk çöp yaptım bugün diğer ayları düşününce sakla bak bak dur yapıyordum
Dön dön sen köşeyi bizim buralar pek iyi değil yakındır huniyle gezmemiz
Benimde bu şekilde erken başladı bu ay tüm herşeyim seninle aynı kalktım test yaptım işte negatif çıktı ama umarım senin pozitifi görürüz bunlar belirtidir inşallah
turuncu agac hamileyimmm kızlarrrrr test pozitif İnşallah sağlıklı bir gebeliktir
Çook sevindim umarım sağlıkla gelir belirtilerin varmıydı acaba

Yoktur diye yapmadım hiç umudum yok şahsen diğer yandan da yarın test yapsam mi diyorum.belirti olarak sıcak basması şişkinlik kasik ağrısı var inşallah adet olmam.
Canım ben yaptım aynı şikayetler üstüne göğüs ağrısı vardı negatif çıktı ama alıştım yani artık negatife… bence bekleyebiliyorsan bekle daha net olur..

Bana tüp bebek yolları göründü o zaman
Hemen kötü düşünme. Zaten gebelikle regl ağrıları benzer gibi. Benim ilk gebelik düşükle sonuçlandl ama ağrılarım regl ağrısı gibiydi. Hiç hamile kalıcaığımı düşünmedim. Birde kullandığın ilaç varsa oda belirti yapa bilir ve birde yumurta çatladığı zamanda kasıkta ağrı olur .

Aa süper reformer mi sizinki de ben doktora daha gitmedim o yüzden soranamistim iyi oldu bunu duyduğum
Evet canim. Aletli pilates olarak da geçiyormuş adı. Ben de reglken doktora gittiğimde söyledim sorun yok dedi. Ama dediğim gibi hocana mutlaka söyle gebelik durumunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…