Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Hemen kötü düşünme. Zaten gebelikle regl ağrıları benzer gibi. Benim ilk gebelik düşükle sonuçlandl ama ağrılarım regl ağrısı gibiydi. Hiç hamile kalıcaığımı düşünmedim. Birde kullandığın ilaç varsa oda belirti yapa bilir ve birde yumurta çatladığı zamanda kasıkta ağrı olur .
Şuan ilaç kullanmıyorum, yumurta çatladığı zaman da geçen hafta salı günü olmuştu yani 10 gün önce, ovulasyon testiyle takip ettim de. Regle 4 gün var, sabah bu sancıları da çekince geliyor gelmekte olan dedim :KK43:(

S sultansultan90 kuzu napiyosun nasilsin bebiş nasil? Bisey sorcam😔 bu letu sende adet gününü uzattimi? Bide alt karin agrim cok var sanki yeni regl olacakmisim gibi sendede oldumu böyle seyler
Kuzum ben o ilaçları kullanınca geç oluyodum ztn 2-3 gün sarkıyordu hep bide benim cok sancılar çektigim için hep iğnelik olurdum o yüzden regl olmaya yakın agrı hep olurdu ne zaman bat günün

Kuzum ben o ilaçları kullanınca geç oluyodum ztn 2-3 gün sarkıyordu hep bide benim cok sancılar çektigim için hep iğnelik olurdum o yüzden regl olmaya yakın agrı hep olurdu ne zaman bat günün
Kuzum hala adetliyim. 6. Gün bugun ama kesilmedi maalesef🤷🏼‍♀️ Bide sanki yeniden adet oluyomusum gibi kasik agrim var

Kızlar bir şey danışıcam biz mayıs ayından beri deniyoruz, gittiğim doktor 1 sene boyunca deneyin daha yeni başlamışsınız dedi. Her doktor böyle mi ben en azından yumurtlama takibi yapabiliriz diye düşünüyordum :KK43: siz gittiğiniz doktorlarda neler yaşadınız acaba?

benim adet günüm yarın. Normalde bir gün önceden lekelenirdim ben ama hiç bir şey yok. Düzensiz de regl olmam. Ara ara sol tarafımda kasık ağrım oluyo ve gaz şişkinliğim var. Heyecan var korku var yarın olmazsam bakıcam artık :)

Kuzum hala adetliyim. 6. Gün bugun ama kesilmedi maalesef🤷🏼‍♀️ Bide sanki yeniden adet oluyomusum gibi kasik agrim var
Doktora gitmedinmi regliyken peki? Bu tarz ilaçları kullanırken regl olursan eger doktora gitmen gerek kuzum kist olma ihtimaline karsı bende sorun olmamıstı benim ztn reglilerim 3. Gün biter hemen

X