Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Yanıma hoşgeldin arkadaşım bende bakırköylük olduğumu düşünüyorum 😂😂😂 of bende öyleyim işte tam olarak🤭 her belirtiyi gebeliğe yormaktan balataları vallahi sıyırdım 😅😅😅
Hiç sorma canım bişey istese ay hamilemiyim kasıklarım ağrısa hamilemiyim modum değilse hamilemiyim aklımızı kaybetmeden bir çift çizgiyi görseydik hayırlısıyla 😂😂 yoksa ya hem kendi aklım hem kocamın aklı sağlam kalmıcak gibi 😂😂 yani bu ay kalktım 6 gün önceden gebelik testi yaptm artk bat tarihlerinide bekleyemiyorum bir kaç gün geçsin fikri hiç yok😅😅

Hiç sorma canım bişey istese ay hamilemiyim kasıklarım ağrısa hamilemiyim modum değilse hamilemiyim aklımızı kaybetmeden bir çift çizgiyi görseydik hayırlısıyla 😂😂 yoksa ya hem kendi aklım hem kocamın aklı sağlam kalmıcak gibi 😂😂 yani bu ay kalktım 6 gün önceden gebelik testi yaptm artk bat tarihlerinide bekleyemiyorum bir kaç gün geçsin fikri hiç yok😅😅
Heh işte bende aynı öyleyim başım ağrısa acaba gebe miyim demeye başladım 🤣🤣🤣 ay inşallah kuzum 😍❤ Ne tesadüf ki bende geçmesini bırak bat gelmeden test yapmaya başlıyorum sonra hayali çizgi görüp sonra da saçmala kızım diyip gidip gelip teste bakıp kafayı yemeden tam hemen önce testi çöpe atabiliyorum çok şükür 🤣🤣🤣

Heh işte bende aynı öyleyim başım ağrısa acaba gebe miyim demeye başladım 🤣🤣🤣 ay inşallah kuzum 😍❤ Ne tesadüf ki bende geçmesini bırak bat gelmeden test yapmaya başlıyorum sonra hayali çizgi görüp sonra da saçmala kızım diyip gidip gelip teste bakıp kafayı yemeden tam hemen önce testi çöpe atabiliyorum çok şükür 🤣🤣🤣
Yalnız olmamak güzelmiş 😅 yakın zamanda gülsün yüzümüz 🥰

Allahim yalniz olmadığım için sevindim🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Kuzum sen şapşak istiyon belli topluca girişelim sana. Ben de Müge anlı cevabı vereyim değiştirerek senin karnının bebeği yok 😂 ama bu ay olacak inşallah titre ve kendine gel
Cevap cok iyiydi kuzum gözümün önüne geldi şuanda 😂😂😂 Topluca girişin bana 😂😂😂 bende diyorum işte anlamiyo beynim deli etcek beni 😂😂😂

Merhaba öncelikle gözünüz aydın sağlıkla ilerlesin inşallah süreç 🙏🏻 Soran olmamış sanırım bu ay farklı olarak ne yaptınız ne tavsiye edersiniz acaba, şimdiden teşekkürler 🍀
Hiç dusunmedim kafama takmadim sadece işime odaklandim ve 7 kilo verdim belki oda etki etmiş olabilir yumurtlama günü diye bir takipte yapmadım düzenli bir ilişkide yoktu ayağımı kaldırayim pozisyon falan yok bebek için değildi hiç birşey tamamen odağım farklıydı

Hahaha ben sizleri okuyunca köşeden dönebilmişim dedim 🤣🤣 bakıyorum çizgi yoksa direk çöp yaptım bugün diğer ayları düşününce sakla bak bak dur yapıyordum 😁

X