Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

benim adet günüm yarın. Normalde bir gün önceden lekelenirdim ben ama hiç bir şey yok. Düzensiz de regl olmam. Ara ara sol tarafımda kasık ağrım oluyo ve gaz şişkinliğim var. Heyecan var korku var yarın olmazsam bakıcam artık :)
Benim de adet gunum bugun. Bakalim. Ama ben olacak gibi hissediyorum. Agresiflik, vucut sicakligi, belli bir hassasiyet bunlarin hepsi mevcut. 😓

Kızlar bir şey danışıcam biz mayıs ayından beri deniyoruz, gittiğim doktor 1 sene boyunca deneyin daha yeni başlamışsınız dedi. Her doktor böyle mi ben en azından yumurtlama takibi yapabiliriz diye düşünüyordum :KK43: siz gittiğiniz doktorlarda neler yaşadınız acaba?
Aslında doktora 1 seneye yakın korunmuyoruz diyebilirsin ama o zaman da hsg çekmeni öneriyorlar - ben 1 seneyi beklemiştim ama beklemeseydim de olurmuş- Bazı doktorlar da direkt tedaviye başlıyorlarmış. Eğer bunları istiyorsan söylersin karar senin. Yumurta takibine tedavi dışında bakıyorlar mi hiç bilmiyorum. Devlette zaten bu konuyla ilgileneceklerini hiç sanmam özel bi hastanede şansını deneyebilirsin. Adetin 2. veya 3.gunu çağırıyorlar hormon testleri ve alttan muaye için. Bugün kanaman yoğunsa yarın 2.gunun olacak bı görün istersen

Benim de adet gunum bugun. Bakalim. Ama ben olacak gibi hissediyorum. Agresiflik, vucut sicakligi, belli bir hassasiyet bunlarin hepsi mevcut. 😓
Beklemek çok zor. Bir yanım gidip test alıp yapmak istiyor. Bir yanım gecikmeden yapma diyor. Ne biliyim herkeste o kadar farklı ki belirtiler kendimde manyak gibi arıyorum. Geçen haftadan beri var bende adet sancısı gibi ağrı kramplar normalde olmaz. off bilemedim :/

Bilmiyorum canım ama mantık olarakta leke geldiği gün namaz kılamıyorsun adetli sayılıyorsun
Günler öncesinden leke gören arkadaşlar var. Öyleyse lekenin geldiği 2.-3. günler doktora gidip muayene mi oluyorlar? Namaz konusu ise o günler de kazaya girer elbette ama muayene için kanama başlayınca gidilmeli, yanlış mı biliyorum acaba adetten önce leke gören arkadaşlar doktora ne zaman gidiyorlar?

Günler öncesinden leke gören arkadaşlar var. Öyleyse lekenin geldiği 2.-3. günler doktora gidip muayene mi oluyorlar? Namaz konusu ise o günler de kazaya girer elbette ama muayene için kanama başlayınca gidilmeli, yanlış mı biliyorum acaba adetten önce leke gören arkadaşlar doktora ne zaman gidiyorlar?
Bende hiç İki gün sürekli leke gelmedi 1 gün gelir ertesi gün kanama başlar bende kanama başladığı günler giderim

Beklemek çok zor. Bir yanım gidip test alıp yapmak istiyor. Bir yanım gecikmeden yapma diyor. Ne biliyim herkeste o kadar farklı ki belirtiler kendimde manyak gibi arıyorum. Geçen haftadan beri var bende adet sancısı gibi ağrı kramplar normalde olmaz. off bilemedim :/
Aynen bende de bes alti gun oncesine kadar adet sancisi vardi resmen kasiklarimda. Normalde adet oldugum an baslar benim tum agrilarim sancilarim. Ona biraz sasirmistim. Ama bugun tam adet olacak gibi bir hal var uzerimde. İkindiye dogru olur her zaman oyle oluyorum cunku😓

Aynen bende de bes alti gun oncesine kadar adet sancisi vardi resmen kasiklarimda. Normalde adet oldugum an baslar benim tum agrilarim sancilarim. Ona biraz sasirmistim. Ama bugun tam adet olacak gibi bir hal var uzerimde. İkindiye dogru olur her zaman oyle oluyorum cunku😓
İnşallah olmazsın canım, olmazsan test yap mutlaka

Kızlar biz dün akşam temeli attık ama benim bugün kasıklarım patlıyor ağrıdan kabızlıkta var midem bulanıyor o yüzden acaba yumurtlama yaklaştı diyemi böyle üşütmüşte olabilirim heralde demi ya

İnşallah olmayız hayatın bize güzel bir sürprizi vardır :)

Kanama başladığı gün birinci gün sayılıyor canım ilk gittiğim doktor öyle demişti

Kimler rahim filmi çektirdi arkadaslar sabah cektırıcem bana güç kuvvet yorumlar lazım 😂 anestesiz
Ben çektim ama anestezili çektim canım o an için bişey hissetmedim tabi ki kendime geldigimde o gün biraz ağrım oldu dayanilmayacak bı ağrı değil ama ilk gün kanama sonra ki iki gün de lekelenmem oldu rahat ol bence🥰

X