Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

2 agustos regl günüm ama 1 ağustosta oldum. Fakat aşırı değil 2 günde kesilmeye basladi. Sağ yumurtalıkta agri var. Midem de bulanıyor ara ara. Anlamadim bu işi . Böyle olup da hamile olan var mıdır acaba

Yeni hamişler belirtileriniz ne? G Gzmyts53 Niqu Niqu
Benim bu ay hepsinden farklıydı gerçekten kendini hissettirdi. 22 Temmuz yumurtlama oldu aynı gece çatlama da oldu. 24 Temmuz tekrar pik oldu 25 Temmuz tamamen çatladı artık. 22 temmuzu baz alırsam tam bir hafta sonra aksama kadar adet ağrısına benzer ağrım oldu ve 6 saat arayla iki kere akıntıyla karışık lekelenmem oldu. Bugüne kadar ise kupkuruydum. Sonra 4 gün kala ovulasyonum koyulaştı benim çünkü adete yakın benim hep silik çıkar. Ama bugün 10 sn kadar sol kasığıma inanılmaz bi sancı saplandı nefesimi kesti diyebilirim. Birde kuzu hafif adet sancısı gibi ağrım var gelip gidiyor. Bugünde akıntım başladı biraz. Ama göğüsler de falan hiç birşey yok. Ama hangi gün tuttu bilmiyorum adetin 17 ve 19. Günleri oldu yumurtlama 🥰

Kızlar sağlık ocağında kan vermek için aile hekiminden randevu almaya gerek varmı
Ben randevusuz gitmiştim, önce doktorla konuşuyorsun gebelik için kan testi vermek istiyorum diye, sonra zaten seni kan bölümüne yönlendiriyor, ama kan sonuçları ertesi gün çıkıyor, ben 2 defa vermiştim ikisinde de öyle olmuştu yani

Benim bu ay hepsinden farklıydı gerçekten kendini hissettirdi. 22 Temmuz yumurtlama oldu aynı gece çatlama da oldu. 24 Temmuz tekrar pik oldu 25 Temmuz tamamen çatladı artık. 22 temmuzu baz alırsam tam bir hafta sonra aksama kadar adet ağrısına benzer ağrım oldu ve 6 saat arayla iki kere akıntıyla karışık lekelenmem oldu. Bugüne kadar ise kupkuruydum. Sonra 4 gün kala ovulasyonum koyulaştı benim çünkü adete yakın benim hep silik çıkar. Ama bugün 10 sn kadar sol kasığıma inanılmaz bi sancı saplandı nefesimi kesti diyebilirim. Birde kuzu hafif adet sancısı gibi ağrım var gelip gidiyor. Bugünde akıntım başladı biraz. Ama göğüsler de falan hiç birşey yok. Ama hangi gün tuttu bilmiyorum adetin 17 ve 19. Günleri oldu yumurtlama 🥰
Ah bu saydıklarının hepsi var bende, 2 kez yumurtlama ve lekelenme hariç 😄😄

Anladim canim, çok şükür Rabbim sevindirdi 😍

X