Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Yaa Allah bagislasin hepsini🥰🥰🥰 ama istemiyorsan korun yinede tedavi sonrasinda doğum yapip tekrar hamile kalan cok var. Vücut dogurganliga alisiyor çünkü bende 8 sene ara verdim aylardir korunmuyorum olmuyor mesela🤷🏼‍♀️ Cok ara verdim
Aminn bütün çocuklarımıza sağlık versin, ilkinde tek seferde hamile kalmıştım üstelik inanamadık ikincinin bu kadar uğraştırmasına, çılgınca gelecek ama bir yanım istiyor, ikizlere rağmen tüplerimi bağlatmadım ama şuan gözüm karayken olursa olur, zaman geçerse daha da yapmam artık

Aminn bütün çocuklarımıza sağlık versin, ilkinde tek seferde hamile kalmıştım üstelik inanamadık ikincinin bu kadar uğraştırmasına, çılgınca gelecek ama bir yanım istiyor, ikizlere rağmen tüplerimi bağlatmadım ama şuan gözüm karayken olursa olur, zaman geçerse daha da yapmam artık
Hep hayalim 2 cocuktu ocak ayinda bile korunma ignesi yaptirdim ve 2 cocugum var sonrasinda bir anda karar verdik 3. Cocuga. Halen daha insanlardan tepki aliyorum ama istiyorumda sende istiyorsan durumun gücün sagligin varsa olabilir 🌸

Kızlar merhaba benim yumurtlamamdan 3 4 gün geçti sabah kalktığımda limon sarısı akıntı bulaşmıştı çamaşırıma koku yoktu sonra Peçete de gördüm ve kasıkta sancım var sabahtandr da hiç yok bunu yaşayan var mı?

Hep hayalim 2 cocuktu ocak ayinda bile korunma ignesi yaptirdim ve 2 cocugum var sonrasinda bir anda karar verdik 3. Cocuga. Halen daha insanlardan tepki aliyorum ama istiyorumda sende istiyorsan durumun gücün sagligin varsa olabilir 🌸
Benim de çevremdeki herkes akıl sağlığımdan şüphe edecek diye endişe ediyorum 😄 en başta da annem benimle görüşmeyi kesecektir eminim. Ama dünyaya bir insan getirmek, çoğalmak, kalabalıklaşmak bana öyle muhteşem geliyor ki. Bir çocuk mu ailemize fazla gelecek diyorum, bilmem hormonlarım mı coştu bu ara 😊😊 Allah isteyen, bakabilen herkesin kucağını doldursun inşallah

X