Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kese gözüktüğü zaman belli olur sanırım, Rabbim hayırlısını versin

Ne kadar cok var. Bu ay rahim filmi çekilecek varmı ben cumartesi

Evet beni de rahatlatıyor ama bazen açıldı mı çeşmeler durmuyor demek ki o an da ona ihtiyacım var demek ki ne diyeyim tekrar teşekkürler amin

Canım bu sabah bende çok ağladım durduk yere dün bütün arkadaşlarım geldi hepsi çocuklu hepsi aynı dönemde doğurdu ben yanlarında sap gibi sabah kalktım ağlamaya başladım

Ah canım anlıyorum seni benim de aynı anda eltim görümcem arkadaşım hepsi peş peşe gebeler doğumlar, hayatımın hiç bi dönemi bu kadar denk gelmezdi ben isterken geldi bu da benim imtihanım demek ki

umudumuzu kaybetmiyoruz inşallah hayırlısı olacak hakkımızda canım
Bekliyorum bakalım normalde 30 31 günde bir adet olurum geçen 32. Gün lekelenme denemeyecek kadar az kanama oldu 3 gün sürdü 35. Gün adet olmaya başladım. Bu ayda 35. Günü bekleyeceğim belki de erken yaptım testi. Ya da yine kendimi avutuyorumhoş yumurtlama günleri de boş geçti benimki baya zor

Kızlar ovülasyon testi yapıp yapmamakta çok kararsızım. Ovulasyon testi yapsam mı? Yoksa hiç yapmadan 2 gün bir ilişki mi yapsam? Sizce hangisi mantıklı?

Kuzum nasipte varsa olur bu ay olmadı diğer ay olur inşallah dua edelim hayırlısıyla sağlıkla gelsin diye benimde normalde dengesizdir adetim karışır sürekli hala umut var sabır sadece canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…