Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Birden fazla yumurtlama olabiliyorsa yumurtlama dönemi sonrası devam edelim bende hafif düzeyde vajinusmus var kaç aydır bebek için yapınca sonradan bırakıyorduk 😂
Ovulasyonla deniyorsan devam et testlere bazen olabiliyor iki kez yumurtlama ☺️

İnşallah 🤲🏻 sizlerden de güzel haberler bekliyoruz 🙏🏻
amiin inşallah canım, benim bata daha cok var beklieyişteyiz sizin güzel haberlerinizle :) sizin konunuzu merak etme sebebimde bizim ailede genetik ikiz çokluğunun olması hatta eşimin annesi ve dedeside ikiz benim annem dedem ve bi kac akrab a daha da ikiz:) eşim cok istyo ikiz olsun diye ama benim korkulu rüyalarımdan :) o yüzden merak ettm canım

amiin inşallah canım, benim bata daha cok var beklieyişteyiz sizin güzel haberlerinizle :) sizin konunuzu merak etme sebebimde bizim ailede genetik ikiz çokluğunun olması hatta eşimin annesi ve dedeside ikiz benim annem dedem ve bi kac akrab a daha da ikiz:) eşim cok istyo ikiz olsun diye ama benim korkulu rüyalarımdan :) o yüzden merak ettm canım
Benim anneannemde ikiz 🙈 annemin teyze kızlarında da ikiz var. Doktorum sormuştu bana hatta ailede çoğul gebelik var mı diye anneannemi söylemiştim. Ee daha ne olsun demişti 🙈

Benim anneannemde ikiz 🙈 annemin teyze kızlarında da ikiz var. Doktorum sormuştu bana hatta ailede çoğul gebelik var mı diye anneannemi söylemiştim. Ee daha ne olsun demişti 🙈
ahahah:)) yani uygun şartlar var gibi eyvahlar olsun:) şaka bi yana gelen allahtan başımızla tabiki ama korkuyorum ben yalan yok:)

Valla bende korkuyorum 🙈 benim bir oğlum daha var 5 yaşında. Bana üçüz dediğinde eşim baygınlık gecirecekti 😂😂😂😂
ay bende de var bi tane beş yasında erkek:) zaten o yüzden korkuyo insan, erkek çoçugu biraz daha yoruyo tabi aynısından 2 tane daha gelse ne halde olurum diye korkuyorum :) Allah bağışlasın seninkini de canım eşin haklı bi anda ev mevcudu 3 ten 6 kişiye :))))

ay bende de var bi tane beş yasında erkek:) zaten o yüzden korkuyo insan, erkek çoçugu biraz daha yoruyo tabi aynısından 2 tane daha gelse ne halde olurum diye korkuyorum :) Allah bağışlasın seninkini de canım eşin haklı bi anda ev mevcudu 3 ten 6 kişiye :))))
Benimkide erkek ve cok yaramaz 🙈 ama bizimki çok kardes istiyorda, doğunca fikri degisir mi bilemem 😂

Evet hiç sorma, malum mama-bez fiyatları 😂😂😂

Kızlar ben 21 temmuzda pik gördüm 23ünde de silinmişti, bat yaklaştıkça kasık ve göğüs ağrılarım oluyodu, bugün akıntımda pembemsilik kahverengimsilik fark ettim ve karnım da regl gibi ağrıyor. Az önce strip gebelik testlerinden yaptım negatif çıktı ama sıvı falan tüketmiştim. Sizce olsa çıkar mıydı bu ay için umut edecek bir şey kalmış mı sizce :KK43:
Bence umut var

Benimkide erkek ve cok yaramaz 🙈 ama bizimki çok kardes istiyorda, doğunca fikri degisir mi bilemem 😂

Evet hiç sorma, malum mama-bez fiyatları 😂
ahh ah erkek çocuklar işte :) Allahım sağlık versin hepsine bize de güç ve sabır :) kardeş fikri bizimkini de çok heycanlandryo inşallah güzel olcak herşey inanıyoruz. bakalım bu seferki senin tek mi :)) ne zaman belli olur acaba tek çift durumu

Canımsın 😘 inşallah kan sonucunda da güzel haberler verebilirim size. Aynen sıra sizde artık hepimiz burdan nisan anneleri topiğine 😍 @Niqu senin adına da çok sevindim canım sağlıkla ilerlesin inşallah 🤍
aaa sizin adınıza çok sevindim gerçektenn şimdi öğrendim bu mesajınızla Hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin Allah inşallahhh canımm :KK200: :KK200: :KK200:

X