Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

kızlar selam, ovulasyon testi bugün bu şekilde dün gece ve önceki gece değerlendirildi. sizce bugün dinlenmeli miyiz yoksa yola devam mı :)

Umut etmeye bile korkuyorum sanki, teşekkür ederim desteğiniz için

Benim gerçek hayatımda çocuk istediğimizi bilen annem ve kız kardeşimden başka kimse yok ve onlarla da böyle konuları konuşmuyoruz pek. Dertleşbileceğim hiç bir arkadaşım yok, eşimin de üzüldüğümü görmesini istemiyorum o daha çok üzülüyor bu sefer çünkü sizlerin hiç birini tanımıyorum ama yazdığınız bir mesajı okumak bile iyi hissettiriyor iyi ki katılmışım bu foruma

İki kese vardı gelisimi gayet güzel olan üçüncü kese de yeni oluşmuştu ama o sonradan kayboldu gitti diger keselerde de kalp atışını duyamadik kanama alani vs olmuştu. 7+6da kürtaj olmak zorunda kaldım
Ayy aynı benim gibi olmuşsun benimde kanama alanım vardın iğne kullanmamış mıydın

Sağlıklıyız şükür canım, baktık olmadı diğer ay için çalışmalara devam edeceğiz. Umut hep var, sadece doğru zamanını bekliyor bebişler bence. Üzme canını, stres hep zarar biliyorsun. Burada hepimiz aynı noktadan bağlıyoz birbirmize. Ne zaman istersen yaz etiketle konuşuruz. Herkes birbirine yardımcı oluyor burası o anlamda çok iyi

Umut her zaman var canım hiç canını sıkma içini ferah tut hep. Zamanını bekliyordur canım bebeğin gelmek için hiç canını sıkma her zaman herşey olacağı günü bekliyor hayırlısıyla olacak ben inanıyorum dua ediyorum senin adına Güzel yüzünü hiç asma canım evrene kötü mesajlar verme Hayırlısıyla olacak inşallah

Tam ağlamam durdu diyordum bu sefer de mesajınıza ağlıyorum çok teşekkür ederim
Çok haklısınız

Çok teşekkür ederim çok sağolun iyi ki varsınız demek istiyorum sizlere

Çatlama günüm dündü .çalışıyorux bakalım sonra da bekleme aşaması olcak. Döngü aynı hep. Çift çizgi gelirse artık süper olacak
Gelecek gelecek ben hep temmuz Ağustos aynı bereketli hissederim. Zaten baktığımızda da mart-nisan aylarında doğum patlaması oluyor bu ay alırız güzel haberini inşallah

Çok haklısınız
ağlamak güzeldir, ruhu yıkar,arındırır..
biz buralardayız her zaman, anlata anlata rahatlar insan...ve anlatamadığı her şey içinde birikir ve başka şeylere sebep olur..
paylaşmak için buradayız..
yeterki az stres bol bebiş olsun

Çok haklısınız
Canım bu sabah bende çok ağladım durduk yere dün bütün arkadaşlarım geldi hepsi çocuklu hepsi aynı dönemde doğurdu ben yanlarında sap gibi sabah kalktım ağlamaya başladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…