Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Bana bugün de yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
İlk eklediğim dünki testti yumurtlama olmuştu.
İkinci eklediğim bugün. Sanırım artık yumurtlama değil.
Peki çatlama olup olmadığını nasıl anlamam gerekiyor?
Aşkım çatlamış
Koyu olup sonra siliklesirse çatlamış demek hadi. İnşallah tutar 🤲❤️

Hergün olmaz ama yumurtlamada değil mi yani ben yanlış mı biliyorum bende hergün var hatta acaba spermler mi gün içinde akıyor
Fizyolojik akıntı adet döngüsünün her gününde var olabileceği gibi yalnızca belli günlerde ortaya çıkabilir. Yumurtlama döneminde rahim ağzından yumurta akı kıvamında, lastik gibi uzayabilen berrak bir sıvı salgılanır ve bu sıvı kadın tarafından çoğunlukla hissedilerek “akıntı” olarak nitelendirilir.

Yarına kadar bekleyecem ama bu adetim sanırım
Çok çpk üzgünüm
Geçen sene babamı kaybetmiştim
Şuan en az onun kadar üzgünğm
Yinede yarını bekleyecem belki bi ihtimal yerleşmedir ki sanmam çogaldı cünkü
Şimdiye kadar hamile kalan herkese hayırlısıyla kucağınıza alın
Kalamayanlar umarım o iki çizgiyi daha bu ay görürsünüz 🙏

Çok çpk üzgünüm
En çok üzüldügüğüm şeyde bat 8 agustos olup 23 gün sonra gelmesi
Son 6 ay hep düzenliydi hep

Çok çpk üzgünüm

Canım başın sağolsun :KK43:
belli olmaz bekleyelim bakalım Allah büyük eğer adetse de son olsun inşallah vardır bir hayır demeye çalış çok zor biliyorum ben de hep aynı hüsranı yaşıyorum ama biz elimizden geleni yaptıktan sonra takdiri ilahi :KK43:

Canım başın sağolsun :KK43:
belli olmaz bekleyelim bakalım Allah büyük eğer adetse de son olsun inşallah vardır bir hayır demeye çalış çok zor biliyorum ben de hep aynı hüsranı yaşıyorum ama biz elimizden geleni yaptıktan sonra takdiri ilahi :KK43:
Hani bir şeyi çok istersin olmaz
Üzülüyor insan işte
Ama haklısın

Evet en başında baktı hekim sadece betam 3 ken progesteronda bakmıştı 40 tı adetime 6 gün kala

Anladım canım benim de 8 gün kala 15 çıkmıştı ama bu değer gebelik var demeye yetmiyor sanırım yumurtlama olduğunu anladım bana bir doktor dememişti de ben kendi kendime bakmak istemiştim inşallah ben de bu ay müjdemi alırım senin gibi amin 🙏🏻💐 dua eder misin benim için

Ay kızlar ya benim göğüslerim çok garip yani göğüs kafesimden başlıyo sanki ağrı sırt üstü yatınca böyle içten derinden gelen bi ağrı var dokununca sıkınca acıma değil de zaten çok küçüklerdir öyle bi şişme büyüme yok ama anlayamadım sanki böyle göğüs kafesim ağrıyo arada ucuna bi hassasiyet geliyo regl zamanı falan yaşamam göğüs hassasiyeti pek tanıdık değil o yüzden hiç biraz korkuyorum :KK43:

X