Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

120 TL ydi 160 yapmışlar demekki, temmuzdan sonra zam olacak demişlerdi de çok fazla yapmışlar ya, neyse minnakkurabiyeler sayfasından alayım o daha mantıklı sanki :)

Aminn canimm allah razi olsun. Senin de bebegin hayirli olsun insallahh ya bir sey sormak istiyorum ne zaman hangi testle ogrenmistiniz gebeligi? Ben pek takip edemiyorum sayfadaki mesajlari surekli bir guncel konusma olunca

Canim cektinmi resimlerini atsaydin keske degerlendirirdik. Belki adetten sonra yumurtlama gördün. Kacinci gunler koyuydu

Sıvı alımına dikkat ettiniz mi benim çok etkilemişti idrarımın dilüe olması çıkan sonucu

Ay inşallah canım öneririm ama inşallah gerek kalmaz ilk ovülasyon denemeniz mi
Yok canım, birgebenin günlüğü sayfasından aldım 2 defa, ilkinde olmadı şimdi 2. Denemem. Bende pcos var adetlerim de Düzensiz o yüzden ovulasyon testi benim için çok önemli. Yumurtlama ve çatlaması gördüm, çatlama ya göre haftaya salı beklenen adet tarihim, ama inşallah beklemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…