AĞUSTOS AYI ÇATLATMA İĞNESİ VE KLOMEN KULLANANLAR

ı onuda bilmiyorum akışına bıraktım bende hep bu ay olmazsa nası dayanırım bilmiyorumm diyorum ve olmuyor dayanıyosun...
iğne yapacakmı onuda bilmiyorum akışına bıraktım bende hep bu ay olmazsa nası dayanırım bilmiyorumm diyorum ve olmuyor dayanıyosun...
yapar yapar neden yapmasın hayırlısı olsun ya hakkımızda kaderde varsa olur.. Rabbim ol diyecek ki olsun

Klomen bende ilk günden beri sanci yaptı,dun içmediğim halde bacaklarıma ağrılar vuruyordu.Cok sukur bugün rahatım sadece dolgunluk hissi var

ya bugun 12.günüm bel ağrım var aynı adet olacak gibi bekliyorumm bakalım pazar günü 14.gün kan testi yapacağım :)
Merhaba benimde pazar günü 14.gün aynı gün başlamışız klomene galiba son 2 gün kaldı ne heyecanlı bekleyiş başka belirtileriniz var mı

Merhaba benimde pazar günü 14.gün aynı gün başlamışız klomene galiba son 2 gün kaldı ne heyecanlı bekleyiş başka belirtileriniz var mı
yaa var olmaz mı adet olacak gibi bel ağrım oluyor bazen kasığım sızlıyor ama şöyle ki sabahtan beri akıntım da bi kesiklik var akıntım olmuyor bu da benı suphelendırıyor adet mı olacagım diye

yaa var olmaz mı adet olacak gibi bel ağrım oluyor bazen kasığım sızlıyor ama şöyle ki sabahtan beri akıntım da bi kesiklik var akıntım olmuyor bu da benı suphelendırıyor adet mı olacagım diye
bende klomen 5 günümdeyim hiç akıntım yok normalmi geçen ayda akıntım olmadı hiç

Son 4 gündür falan
falan bel ağrım yok akıntı yoğundu 2 gündür oda azaldı epey kasıklarımda ağrı değilde böyle sızlama dolgunluk tam bacağımda kasığımın birleştiği yerde bir baskı var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…