AĞUSTOS AYI ÇATLATMA İĞNESİ VE KLOMEN KULLANANLAR

Ben ovülasyon testiyle hiç bir zaman yumurtalık takibi yapmadım yapmakta istemiyorum akışına bırakmak en iyisi takıntılı yapıyor insanı öyle şeyler işte bugün silik çıktı pik oldu bilmem ne modun hep ona göre oluyor ister istemez stresleniyosun ve yumurtalıklar stresi hiç sevmez 🐣🤭

Ben ovülasyon testiyle hiç bir zaman yumurtalık takibi yapmadım yapmakta istemiyorum akışına bırakmak en iyisi takıntılı yapıyor insanı öyle şeyler işte bugün silik çıktı pik oldu bilmem ne modun hep ona göre oluyor ister istemez stresleniyosun ve yumurtalıklar stresi hiç sevmez 🐣🤭
bende stresten olmadığını düşünenlerdenim zaten bakalım neler yaşayacağız kişinin sağlam durmasıyla alakalı eğer o testi takip edip stres yapmıyorsa ne mutlu

bende stresten olmadığını düşünenlerdenim zaten bakalım neler yaşayacağız kişinin sağlam durmasıyla alakalı eğer o testi takip edip stres yapmıyorsa ne mutlu
Ya stres hayatımızın her yerinde var yok değil tabi inşallah en yakın zamanda nasip olur bize mucizeler

Akışına bırakmak en güzel tabiki..Zaten doktor da yumurta takibi yaparken ovulasyon testi yerine geçiyor o süreç.Ben merakımdan aldim.Klomen acaba yumurtlamami geciktirdi mi diye düşündüm.Bir yıldır yumurtlama akintilarima dikkat ediyorum.Farkli geldi bana neyse cumartesi netlesir🙂

Akışına bırakmak en güzel tabiki..Zaten doktor da yumurta takibi yaparken ovulasyon testi yerine geçiyor o süreç.Ben merakımdan aldim.Klomen acaba yumurtlamami geciktirdi mi diye düşündüm.Bir yıldır yumurtlama akintilarima dikkat ediyorum.Farkli geldi bana neyse cumartesi netlesir🙂
aynen netleşsin bizede haber ver mutlaka bakalım ne dicek dok

Dedim ya sağ tarafta 16 mm yumurta oluşmuş canım 2 gün arayla ilişki 23 yada 25 ağustos tekrar kontrol dedi 😊

Dedim ya sağ tarafta 16 mm yumurta oluşmuş canım 2 gün arayla ilişki 23 yada 25 ağustos tekrar kontrol dedi 😊
işteyim bi yandan takip etmeye çalışıyorum o yüzden :KK43: tek taraflımı oluyor acaba hep herkes bu şekilde yazıyor o zaman gittiğinizde belli olcak olupp olmadığı çok heycanlı

Bazılarında hem sağ hem sol tarafta oluşuyor bazılarında tek bilemiyorum ki bana sağ tarafta dedi sol tarafta hiç yokmuş geçen ay büyümemişti hiç bu ay yanıt vermiş dedi senin geçen ay kaçtı? Aynen sende gittiğinde belli olur bu sefer
Benim sağ tarafımda zaten bi kaç gündür ağrı vardı

Bazılarında hem sağ hem sol tarafta oluşuyor bazılarında tek bilemiyorum ki bana sağ tarafta dedi sol tarafta hiç yokmuş geçen ay büyümemişti hiç bu ay yanıt vermiş dedi senin geçen ay kaçtı? Aynen sende gittiğinde belli olur bu sefer
Benim sağ tarafımda zaten bi kaç gündür ağrı vardı
ben klomen kullandm ama dok gidememiştim ne olduğunu bilmiyorum şimdi ne dicek bakalım ama benimde sol tarafımda çok ağrı olmuştu

Ozaman belki seninde sol tarafındaki yumurtalığın gelişmiştir ilişkiden sonra sol tarafına yat ne kadar iyi gelir bilmiyorum ama bende okuduğumu söylemek istedim sana 🤭

Bende pazartesi gideceğim klomen kullanıyorum şu anda ama diğer arkadaşımız iğne oldu o yazar umarım sizde benimle paylaşırmısınız deneyimlerinizi
ya bugun 12.günüm bel ağrım var aynı adet olacak gibi bekliyorumm bakalım pazar günü 14.gün kan testi yapacağım :)

X