AĞUSTOS AYI ÇATLATMA İĞNESİ VE KLOMEN KULLANANLAR

ama adet sancısının aynısı cok korkuyorum adet olacagım diye ya :KK43:
Korkma canım iyi düşün herkes adet sancısı gibi belirtiler oluyor diye yazıyorlar ayrıca ben daha önce 1 kez kimyasal geçirdim onda da benim adette olduğu gibi belim kasıklarım çok ağrımıştı

Kızlar diğer gruba da yazdım ama bu grup daha aktif sanırım.Catlatma iğnesini vuruldum.Sagolsun doktorum kendi buldu haftasonu bulmak zormuş gerçekten iğneyi.Ultrasyon fotosuna yorum yapar mısın?Doktor tek yumurtadan bahsetti ama sanki resimde bir tane daha var,anlayanlar yorum yapabilir mi

Eklentiler

• 20220813_095444.jpg
    20220813_095444.jpg
    69,4 KB · Görüntüleme: 34
Kızlar diğer gruba da yazdım ama bu grup daha aktif sanırım.Catlatma iğnesini vuruldum.Sagolsun doktorum kendi buldu haftasonu bulmak zormuş gerçekten iğneyi.Ultrasyon fotosuna yorum yapar mısın?Doktor tek yumurtadan bahsetti ama sanki resimde bir tane daha var,anlayanlar yorum yapabilir mi
canısı şöyle ki bi yumurta daha buyuk gordugun gibi yani onun catlaması daha olası benımde aynı şekildeydi

Hayırlı haberler alırsın inşallah canım, kaç mm yumurta olduğunu söyledi mi

X