AĞUSTOS AYI ÇATLATMA İĞNESİ VE KLOMEN KULLANANLAR

kesinlikle sanırım bende yarın sabah yapıcam test benimde 4 gün var sonra tamam yok adetim gelsin die bekliyorum kafa rahat oluyor
Ben 11 gündür progestn iğne oluyorum göbekten bide iğne bitmeden adet olmam heralde tuttu mu diye iğne bitince test yapayım en iyisi

Ben 1 2 ay ara vereceğim tedaviye.6 kilo verdim bu süreçte biraz daha odaklanıp biraz daha zayıflamaya çalışacağım. pkos da zayıflama direk yumurtlamayı etkiliyormuş birazda bitkiler falan içerim artık düşünmekten sıkıldım çünkü iğne günü adet günü psikoloji de çok önemli ve yıpranıyorum bunu çok hissediyorum . O yüzden bana 2 ay tatil:)

Kızlar merhaba. Klomen bittikten sonra doktor perşembe günü beni çağırmıştı ve karnımdan bakıp yumurta yok demişti çok üzülmüştüm. Cuma günü akıntılarım başlayınca ovülasyon testine başladım ve pazar günü pozitifti. Pazartesi sabah tekrar kontrole gittim ve doktor bu sefer alttan bakmasına rağmen yumurta göremedi. Oluşup çatladı herhalde dedi. Yani perşembe günü alttan bakmadığı için kaçırdı yumurtlamayı. Bu durumda iğneye de gerek yok gün aşırı değerlendirin dedi. Dün doktordan geldikten sonra tekrar ovü yaptım ve test çizgisi silikleşmişti. Gerçekten kendi kendine çatladı sanırım. bakalım ne olacak
Bir de dünden beri inanılmaz bel ağrım ve alt karın ağrım var çatlama belirtisi olabilir mi bunlar?

En iyisi ara verip kafa dinlemek diğer türlüsü gerçekten çok yoruyor ilaç kullan zamanı bekle falan insan kafaya çok takıyor bence

Bende yarına randevu aldım regl 3 gün gecikti,adet söktürme ilacını verir mi hemen yoksa bir süre daha bekletir mi patlayacak gibiyim ayni

Sanırım burdaki herkesin negatif oldu. İnşallah eylülde hepimiz pozitifi görürüz

kızlar ilk defa çatlatma iğnesi olacağım, 5 ğün günde iki tane femara kullandım yarın dr gidicem ne yapcak şimdi doktor::)

kızlar ilk defa çatlatma iğnesi olacağım, 5 ğün günde iki tane femara kullandım yarın dr gidicem ne yapcak şimdi doktor::)
Yumurtalara bakar büyümüşler mi diye genelde alttan ultrasona bakılıyor sonra da iğnelerin boyutunu begenirse iğneyi yaparlar.Sonrasinda artık görev size dusuyor

Benim bu ayda maalesef ki olumsuz… sabahlar karşı regl oldum evet alıştırmıştım kendimi ama kırmızıları görünce bi kötü olmadım değil… önümüzdeki ay bakalım neler olacak

Benim bu ayda maalesef ki olumsuz… sabahlar karşı regl oldum evet alıştırmıştım kendimi ama kırmızıları görünce bi kötü olmadım değil… önümüzdeki ay bakalım neler olacak
Kırmızılar görünceye kadar hep bir umut oluyor insanda,bende yarın sabaha randevu aldım adet sökücü istemeyi düşünüyorum sabah olmazsam eğer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…