AĞUSTOS AYI ÇATLATMA İĞNESİ VE KLOMEN KULLANANLAR

Selam kizlar klomen+ovitrelle tedavimin 2.ayı. geçen ay iğnenin 16.günunde adet oldum, surekli test yaptim erken gebelik testinde cok silik cizgi goruyordum ama uzerinden biraz zaman gecince goruyordum. Bu ay adet gunum gelmeden test yapmicam dedim ama yine dayanamadim bugun iğnenin 11.günu normal kaset test yaptim 3 4 dk icinde cizgi cikti cok heyecanliyim eger yoksa yine hayal kırıklığı yasicam 💔

Eklentiler

• 20220903_160722.jpg
    20220903_160722.jpg
    30,3 KB · Görüntüleme: 39
Selam kizlar klomen+ovitrelle tedavimin 2.ayı. geçen ay iğnenin 16.günunde adet oldum, surekli test yaptim erken gebelik testinde cok silik cizgi goruyordum ama uzerinden biraz zaman gecince goruyordum. Bu ay adet gunum gelmeden test yapmicam dedim ama yine dayanamadim bugun iğnenin 11.günu normal kaset test yaptim 3 4 dk icinde cizgi cikti cok heyecanliyim eger yoksa yine hayal kırıklığı yasicam 💔
Bi arada ilk idrarim degildi saat 4 gibi yaptim

Bugun oldum çatlatma ignemi yarında Allah in izniyle aşılama yapılacak. Çatlatma ignesinden önce 5 gün tek seferde 2 doz Menopur iğnesi yapıldı.Rabbim tüm isteyen kardeşlerimin evlatlarını kucağına almayı nasip etsin İnşallah 🤲
Ben 10 ağustosta oldum bugun igneden 24 gün gecti adet olmadım halen yarın adet günüm herhangi adet belirtim yok kan tahlili yaptım negatif cıktı neden acaba

Ben 10 ağustosta oldum bugun igneden 24 gün gecti adet olmadım halen yarın adet günüm herhangi adet belirtim yok kan tahlili yaptım negatif cıktı neden acaba
Belki kist oluşmuş olabilir. Burda biri de öyle adet olmamıştı doktor kist oluşmuş demisti. Bir doktora gorunmekte fayda var

H hzl00 merhaba canım ne yaptın rahim filmini çektirdin mi merak ettim
Evet canım dün çektirdim tıpkı seninki gibi oldu uyuttular çok rahattı hiç bişey hissetmedim bittiğinde , doktorum hiç bi sıkıntı yok tüplerde açık dedi bu ay klomen kullanmayacağım adet olunca gelirsin dedi sadece

Evet canım dün çektirdim tıpkı seninki gibi oldu uyuttular çok rahattı hiç bişey hissetmedim bittiğinde , doktorum hiç bi sıkıntı yok tüplerde açık dedi bu ay klomen kullanmayacağım adet olunca gelirsin dedi sadece
Çok sevindim canım sıkıntı olmamasına inşallah tez vakitte hayırlı haberleri alırsın 🤲🏻

Merhaba tekrar, bugün benim iğnemin 9. Günü. Bel ağrısı, göğüs hassasiyetim ve sık idrara çıkma var. Bu belirtiler normal mi? İğneden kaynaklı mıdır?

Kızlar bugun iğnenin 14. Günü. Adetime 4 gün var. Peçeteye pembemsi bi şey geldi. Adet mi olucam sizce yoksa yerleşme olabilir mi ?

Merhaba tekrar, bugün benim iğnemin 9. Günü. Bel ağrısı, göğüs hassasiyetim ve sık idrara çıkma var. Bu belirtiler normal mi? İğneden kaynaklı mıdır?
İğne bazen o tarz etkiler yapıyor ama inşallah hamilesinizidr ☺️

Merhaba ben ikinci kez klomen kullanıyorum 2. günümdeyim pazartesi kontrole gideceğim benim gibi bu ay çatlatma iğnesi olacak olan varmı ?
Merhaba bnde oldum 1 Ağustos ta önce klomen aldım ve iki hafta sonra iğne yaptım 14 gün sonra test yaptım silik çıktı Açıkçası pek inanmadım iğnenin etkisi diye düşünüyorum Şimdide belim ve kasıklarımda ağrı var vajinada yanma var bu büyük ihtimalle adet belirtisi Testin fotosunu atayım sizde bir bakın
21A5DBD5-9AAE-43B8-8F5E-733E86E09F94.jpeg

Kızlar selam, 8 eylülde adet başlangıcı gibi olunca hemen ertesi gün için farklı ve tavsiye edilen bi doktora randevu aldım. Ama adet sadece o an parçalı geldi ve bidaha gelmedi. Dün gittim doktora gittim rahmimin aşırı kalınlaştığını içinde küçük kistler olduğunu(yumurtalıkta değil rahim içinde) klomenin bunu yapmış olabileceğini söyledi. Fitil verdi kullanmaya bugün başlıcam ve az önce yine öyle parçalı kanama geldi. Hormonlarla oynadık bünyem iyice alt üst oldu sanırım. Bozulan psikolojim de cabası...Allah hepimize en doğalından rahat sakin bi süreç nasip etsin :KK43:

Kızlar selam, 8 eylülde adet başlangıcı gibi olunca hemen ertesi gün için farklı ve tavsiye edilen bi doktora randevu aldım. Ama adet sadece o an parçalı geldi ve bidaha gelmedi. Dün gittim doktora gittim rahmimin aşırı kalınlaştığını içinde küçük kistler olduğunu(yumurtalıkta değil rahim içinde) klomenin bunu yapmış olabileceğini söyledi. Fitil verdi kullanmaya bugün başlıcam ve az önce yine öyle parçalı kanama geldi. Hormonlarla oynadık bünyem iyice alt üst oldu sanırım. Bozulan psikolojim de cabası...Allah hepimize en doğalından rahat sakin bi süreç nasip etsin :KK43:
Canım benimde kist oluşmuş hap verdi bu ay kendi halinize bırakıcam tekrar klomen kullanamam diğer ay bakıcaz dedi klomen resmen mahfediyor bünyeyi ve bi hocayla görüştük oda rahim duvarını incelttiğini söyledi klomenin tekrar kullanırmıyım bilmiyorum

Kızlar merhaba 2.5 yıllık evliyim. 1 sene doğal yolla denedik olmadı pcostan dolayı. Geçen ay doktora başvurduk. Hsg çekildi iki tüpümde açık çıktı. Sperm testi süper geldi dedi doktor. Hiç bir sorun yok dedi, bu ay ilk defa klomen+ovitrelle kullandım. Adetin 5 günü başladım 3 kutu bitirdim. Sabah akşam 2 tane içtim. 3 yumurtam oluşmuştu. Soltarafta 21mm 13mm 14mm dedi doktor. Dün sabah saat 10 da ovitrelleyi vuruldum. Akşam saatlerinde bembeyaz bir akıntım oldu. Bazı postlarda büyük olan yumurtaların çatlatma iğnesinden hemen sonra çatladıgını okumuştum. O sebepten dün akşamı değerlendirdim. Bugün akşam saat 10 da da değerlendireceğiz. Ama Şuan kasıklarımda ve belimde aşırı bir ağrı var. İğnenin etkisi mi yada küçük olanlarda mı catlıyor acaba ? Yardımcı olabilecek olan var mı ?

Hanımlar merhaba çatlatma iğnesi 14.günüm testim bu şekilde ama biraz sonra çıktı çizgi sizce gebelik varmı

Eklentiler

• 170D9040-43E4-41BF-9C29-93F4EE4F0BA6.jpeg
    170D9040-43E4-41BF-9C29-93F4EE4F0BA6.jpeg
    81,1 KB · Görüntüleme: 25
X