AĞUSTOS 2023 ÇATLATMA İĞNESİ KULLANANLAR(Klomen+Ovitrelle+Duphaston)

Hayırlı olsun kan testi de yaptırıp emin olun bence kaç tane yumurtanız gelişmişti iğneden önce ilk denemeniz mi
Benim 3 yumurtam oluşmuştu 1 tanesi kiste dönüşmüş..biri 19 mm diğeri 27 mm yumurtam vardı …4 sene önce kullanmıştım aynı şekilde ikizlere hamile kaldım …ama bu sefer ki ilk deneme

Merhaba herkese …ben de bu ay klomen ve ovitrelle kullandım …24 agostosta çatlatma iğnesi oldum.bugün 12.gün ve test yaptım pozitif
Yaa aynı tarihlerde iğne olmuşuuuz ben de yarın test yapacağım, çok heyecanlı. Umarım sağ sağlim bebişini kucağına alırsın

Yaa aynı tarihlerde iğne olmuşuuuz ben de yarın test yapacağım, çok heyecanlı. Umarım sağ sağlim bebişini kucağına alırsın
Umarım çift çizgiyi görürsünüz ….bu arada belki gören olur işinize yarar ovülasyon testi denedim pik çıktı yumurtlama günündeki gibi

Umarım çift çizgiyi görürsünüz ….bu arada belki gören olur işinize yarar ovülasyon testi denedim pik çıktı yumurtlama günündeki gibi
Aminn ben ne olur ne olmaz diye yarın kan vereceğim direk, meme ucu hassasiyeti ve bazı belirtiler var ama iğnede hcg olduğu için umutlanmamaya çalışıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…