AĞUSTOS 2023 ÇATLATMA İĞNESİ KULLANANLAR(Klomen+Ovitrelle+Duphaston)

Merhaba bende pcosluyum bu ay duphaston +femara ve ovitrelle yaptık iğneden sonra 11 ve 12. Gün yani bugün test yaptım negatif pozitife döner mi bilmiyorum umarım siz hayırlı haberi alırsınız 🙏🏼
Adet gününüzü bekleyin. Gecikme olursa bi daha test yapın 🙏🏻

29 yaşındayım polistik over regl düzensizliği biraz kilo aldım çok dikkat ediyorum yeiklerime oysaki glıfor kullanıyorum 5 aylık evliyim🙈
Aynı benim de pcos bende bu ay duphaston ile regl oldum sonra femara ovitrelle ama eşimin izni bitip gitmek zorunda kaldığı için ilk 3 gün dışında değerlendiremedik 🥹

Kızlar negatif, doktorum 1 hafta 10 güne adet olursun dedi bilmiyorum kötü bi durum yapacak bi şey yok bakalım ne zaman adet olucam
Çok üzüldüm umarım en kısa zamanda hem de ilaç kullanmadan bebeğin olur. Bu durumu defalarca yaşadığım için seni çok iyi anlıyorum. Üzme kendini:KK43:

Çok üzüldüm umarım en kısa zamanda hem de ilaç kullanmadan bebeğin olur. Bu durumu defalarca yaşadığım için seni çok iyi anlıyorum. Üzme kendini:KK43:
Zaten çok kaptırmamıştım kendimi canım negatif görmek insanı üzüyor ama sağlıklıyız ya bu önemli o yüzden üzülmeyelim lütfen hiçbirimiz. Dermansız derdimiz yok. Ya dermansız olsaydık tıp hiçbir şey yapamasaydı öyle düşünün ben hep böyle düşünüyorum şükürler olsun bu günlerime 🙏🏻

En kısa zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin çifter çifter
Zaten çok kaptırmamıştım kendimi canım negatif görmek insanı üzüyor ama sağlıklıyız ya bu önemli o yüzden üzülmeyelim lütfen hiçbirimiz. Dermansız derdimiz yok. Ya dermansız olsaydık tıp hiçbir şey yapamasaydı öyle düşünün ben hep böyle düşünüyorum şükürler olsun bu günlerime 🙏🏻

X