AĞUSTOS 2023 ÇATLATMA İĞNESİ KULLANANLAR(Klomen+Ovitrelle+Duphaston)

İğneden sonraki 11. gün Cuma ya da pazar regl olacağım gibi. Benim yaşım 34'e yaklaştı pcos kilo zaten olsa mucize olurdu. Neyse güzel haberlerinizi bekliyorum kızlar bana da moral olur
Ama çok normal bence negatif çıkması. Moralini bozma Şuan 14-15. Güne kadar pozitife dönme ihtimali var. Sonuçta vücuttaki beta hcg hormonu düşüp tekrar yükselmeye başlıyor

Hoşgeldiniz hayırlı haberlerinizi bekliyoruz. Bende pcos var.

Adet öncesi genelde benimde ilk kgahverengi damla şeklinde geliyor ama erken hamilelik belirtisi de olabilir sen kan testi falan verdin mi?
Benim.direkt kanama ile başlar adetlerim.hep.... Bundan önceki 3 tedavide de direkt kanama ile başladı. Doktoruma ulaştım adet sayilmadigini beklemem gerektiğini söyledi.
Eğer dün kanama olmasaydı bugün idrar testi yapacaktım. Şimdi kanamanın seyrine bağlı beklemedeyim

Kızlar bakın iğne etkisi birinde böyle olmuş benimde 9. Gün böyleydi inşallah 11. Gün çizgiyi görmeye başlarım

Eklentiler

• IMG_2440.png
    293,6 KB · Görüntüleme: 62
Kızlar birşey soracağım ya ben de mantar var doktorum çatlatma iğnesiyle beraber fitil de verdi hala fitili kullanıyorum inşallah bu hamilelik planını etkilemez. Böyle birşey yaşayan var mı

Kızlar birşey soracağım ya ben de mantar var doktorum çatlatma iğnesiyle beraber fitil de verdi hala fitili kullanıyorum inşallah bu hamilelik planını etkilemez. Böyle birşey yaşayan var mı
Etkileyeceğini düşünse Şuan gebelik için iğne vermezdi bence önce tedavi uygulardı sadece öyle düşün

Etkileyeceğini düşünse Şuan gebelik için iğne vermezdi bence önce tedavi uygulardı sadece öyle düşün
O da doğru da ne bileyim fitilden sonra çok garip akıntılar geliyor. O yüzden emin olamıyorum. Pek umudum da yok bu sebeple

Hamile olma ihtimalin çok yüksek. Lekelenme gibi duruyor test yap hemen canım

İğneden sonraki 11. gün Cuma ya da pazar regl olacağım gibi. Benim yaşım 34'e yaklaştı pcos kilo zaten olsa mucize olurdu. Neyse güzel haberlerinizi bekliyorum kızlar bana da moral olur
İğneden sonra 11. Gündeysen, muhtemelen döllenmenin 9. Günündesin. Yani hala umut var. 10. Günden sonra idrarda çıkmaya başlayabiliyor kuzum.

Hadi inşallah hayırlı haberler ver

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…