AĞUSTOS 2023 ÇATLATMA İĞNESİ KULLANANLAR(Klomen+Ovitrelle+Duphaston)

Kimyasal gebelik nasıl oluyor? Bir de soğan kürü vs kullandınız mı onu kullananların genelde kahverengi akıntısı oluyormuş. Umarım gebesinizdir heyecanla bekliyoruz sonuçlarınızı. :)
Sağlıksız gebelik oluşuyo yok soğan kürü falan kullanmadım inşallah hamileyimdir ama kist biraz moralimi bozdu çok az da olsa

İğne vurulduktan ki süreçte dinlenmemiz mi gerekiyordu dikkat etmek lazım mıydı hareketlerimize doktor bununla ilgili bişey demedi gerçi ama
Ben sormuştum. Normal yemeğini falan yap ama ağır kaldırayım, koltuğu çekip altını temizleyeyim falan gibi zorlayacak şeyler yapma demişti. Dikkat ettim, market poşeti bile taşımadım hiç eşim halletti hepsini sağolsun.

Hadiya ben bunları yaptım eşim yanımdayken iş yaptırmıyordu ama gidince yaptım neyse Allah büyük nasip olunca korur

Anneme uğrayacağım akşama bana şunu şunu yap diyorum aşerdiğimi düşünüyor
Benim ilk iğnede böyle olmuştu hatta iki kilo aldım o zamanlar. İkinci iğnem şuan ama o tarz belirtilerim yok. İlk iğnedeki gibi çok dikkat etmiyorum açıkçası yani belirti var mı diye ondan sanırım

Benim ilk iğnede böyle olmuştu hatta iki kilo aldım o zamanlar. İkinci iğnem şuan ama o tarz belirtilerim yok. İlk iğnedeki gibi çok dikkat etmiyorum açıkçası yani belirti var mı diye ondan sanırım
Benimkiler belirti sayılmaz bence ve çok erken yani aşerme için falan sanmıyorum

Benimkiler belirti sayılmaz bence ve çok erken yani aşerme için falan sanmıyorum
Zaten aşerme gibi belirtiler için bence çok çok erken. Gebelik olsa da erken bence. En iyisini doktorlar bilir tabi. Sadece gerçekten iştah açıyor

Çatlamasını hissettin mi☺
Ya sanırım hissettim çünkü acayip ağrı ve şişlik oluştu yani bunlar çatladığını gösteriyorsa evet. Ama başka şekilde anlaşılıyorsa bilmiyorum ya sen hissettin mi

Ya sanırım hissettim çünkü acayip ağrı ve şişlik oluştu yani bunlar çatladığını gösteriyorsa evet. Ama başka şekilde anlaşılıyorsa bilmiyorum ya sen hissettin mi
Benim iğneden sonra kasıklarımda bişeyler hissettim gazım çok oldu gaz sancılarım oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…