AĞUSTOS 2023 ÇATLATMA İĞNESİ KULLANANLAR(Klomen+Ovitrelle+Duphaston)

Test yaptınız mı acaba ? Ben de 8 Ağustosta çatlatma iğnesi vuruldum,çok bir problemim yok ama takıyorum azıcık o sebepten iğne vuruldum,doktorum 24ündr test yap regl olmazsan dedi,daha çok vaaaar
Bende 7 sinde iğnemi vurdum 8 inde çatladı çok büyük ihtimalle. Doktorum bana da 24 ünde kan ver dedi. Yarın da progesteron baktırıcam gebelik de baktırıcam iğnenin etkisi geçmiş mi diye

Bende 7 sinde iğnemi vurdum 8 inde çatladı çok büyük ihtimalle. Doktorum bana da 24 ünde kan ver dedi. Yarın da progesteron baktırıcam gebelik de baktırıcam iğnenin etkisi geçmiş mi diye
İlk zaman kasıklarım iğneden ağrıyordu şimdi hiç etkisi yok gibi

İlk zaman kasıklarım iğneden ağrıyordu şimdi hiç etkisi yok gibi
Benimde bi kaç gün öyle oldu sonra geçti. İlk defa bugün sağ kasığımın alt yan tarafında seğirme hissettim pıt pıt damar atışı gibi. 9. Günüm inşallah yerleşme falandır. Hafif belim ağrıyor memelerimde damarlar belirgin ama ağrı acı hassasiyet yok. Bende durumlar böyle ve hafif akıntılarım var baştan itibaren

5.de ovitrelle olmuştum kızlar dayanamadım erken gebelik testi yaptım bugün koskoca negatifi gördüm burdan dönmez sanırım yine moralim aşırı bozuldu , gerçekten çok yoruldum artık

5.de ovitrelle olmuştum kızlar dayanamadım erken gebelik testi yaptım bugün koskoca negatifi gördüm burdan dönmez sanırım yine moralim aşırı bozuldu , gerçekten çok yoruldum artık
Daha bugün 11 gün olmuş negatif çıkabilir ki en doğrusu 14. Günden sonra belli olur moralinizi bozmayın

Başladı kıpırtılar akıntın hangi renk

Daha bugün 11 gün olmuş negatif çıkabilir ki en doğrusu 14. Günden sonra belli olur moralinizi bozmayın
Katılıyorum
Pozitife dönenlerde olmuşş

İçimize bir şey mi sokuyorlar acaba netten açıp izlemeye cesaret edemedim
Valla belki inanmayacaksın ama çok hatırlamıyorum. Yanlış değilsem ufak bir şey takıyordu alt bölgeye. Bir sedyeye yattım ben, üzerimde mr cihazı gibi bir şey dolaştı. Sedye yükseldi alçaldı falan. En son hatta karın kısmıma da film çekti.

Ben elendim arkadaşlar. İnşallah sizlerin pozitif sonuçlanır. Sabah testim negatif çıkmıştı zaten. Hafif bir lekelenme olmuştu öğlen, yerleşme kanamasıdır belki demiştim. Ama akşam regl oldum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…