AĞUSTOS 2023 ÇATLATMA İĞNESİ KULLANANLAR(Klomen+Ovitrelle+Duphaston)

Tamda 10.günün

Ben özelde anestezisiz çektirdim. Çok korkmuştum anestezi olmadan yapamam dedim. Yönlendiren kadın doğum doktorum, kesinlikle korkulacak bir şey değil, daha oraya gönderdiğim kimse yaptıramadım demedi dedi. Değişik bir yöntem kullanıyorlar falan dedi. Gaza geldim gittim. Gerçekten dayanılmayacak bir acı yoktu. Yani vajinal muayene, smear alma falan gibi. Zorlanmadan çektirdim. Tabii herkesin acı eşiği farklı olabilir.

Bende ilk kez çekilecem özel fiyatı fazla geldiği için çektirmek istemedim açıkçası.Anestezili daha pahalıymış.Benim acı eşiğim yüksektir kaç dakika sürüyor acaba işlem?

İçimize bir şey mi sokuyorlar acaba netten açıp izlemeye cesaret edemedim

Bende ilk kez çekilecem özel fiyatı fazla geldiği için çektirmek istemedim açıkçası.Anestezili daha pahalıymış.Benim acı eşiğim yüksektir kaç dakika sürüyor acaba işlem?
Benim alttan muayenede acıyor ters rahimliymişim bide baya geride zorlu geçiyor . kadın olmak cok zorrrr ya

Benim alttan muayenede acıyor ters rahimliymişim bide baya geride zorlu geçiyor . kadın olmak cok zorrrr ya
Benim rahmim de geride ama ters değil. Bu gebelik için bir engel değil dedi doktorum. Her 5 kadından 1 inde oluyormuş rahmin geride olması. bende dedim bendeki şansa bak

Merhaba herkes bu ay istediği sonucu alsın inşallah 3 ağustos perşembe sabah iğne oldum bende, bende günler geçmiyor sizde nasıl bilmem belirtileri olan şüphelenen var mı aranızda
Test yaptınız mı acaba ? Ben de 8 Ağustosta çatlatma iğnesi vuruldum,çok bir problemim yok ama takıyorum azıcık o sebepten iğne vuruldum,doktorum 24ündr test yap regl olmazsan dedi,daha çok vaaaar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…