AĞUSTOS 2023 ÇATLATMA İĞNESİ KULLANANLAR(Klomen+Ovitrelle+Duphaston)

Sadeizm

Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2023
858
309
Merhaba arkadaşlar heyecanlı bekleyişlerimizi buradan takip edelim mi :) Öncelikle Rabbim evlat sahibi olmak isteyenlere en yakın ve hayırlı zamanda nasip etsin. Klomen ve çatlatma iğnesi tedavisine başladım. 9 ağustosta 17.50de iğne vuruldum 2 hafta geçer mi

Kızlaaaar selaaam sat 8 ve fazla yumurta rezervi ile aranızdayım bende 12-13 sağ 11-12 sol umutluyum bu ay tekrar
gonalf + ovitrelle ve duphaston bu ayki ilaçlarım. Aşılama olacak henüz günü belli değil yumurta gelişimlerine bağlı belirlenecek. Umarım hepimiz bu ay pozitifi görürüz

Aleykümlam ne kadar güzel olumlusunuz maşallah diyelim. Bende hep olumlu düşünmekten yanayımHayırlısıyla sonuçlarımızı paylaşırız

Kizlar merhaba, insallah bu ay saglikla hamile kaliriz hepimiz merak ettigim bir sey var, bugun regl oldum ve 3. gunu cumartesi doktora gidecegim, daha once hormon vs bir tahlil yaptirmadim. Doktordan yumurtlama takibi isteyecegim, nasil oluyor hemen ilac mi baslaniyor surecle ilgili biraz bilgi verebilir misiniz?

Önce muayene eder ve tahliller ister sonra adet gününde çağırıyor yumurtanı takip ediyor . Regl zamanındaysan bitince yumurtanı takip eder şu gün gel der. İnşallah hayırlı sonuçlar alacağız . olmazsa da üzülmek yokk Rabbimin bildiği vardır. İçimizde umut hep olsun elimizden geleni yapalım

Zaman geçmiyor işteyken çok aklima gelmiyor yoğunluktan ama evde sürekli bir araştırma bir heyecan :)umarım bu ay olur 2 yıldır istiyoruz psikolojik olarak yıpranıyor insan
Aynı durumdayız desene kendımı hep bu sitede buluyorum İnşallah ya birbirimize dua edelim

Selamlar güzeller!
Ben de 2 Ağustos’ta 5 günlük klomen sonrası Ovitrelle iğne oldum göbekten. Heyecanla bekliyorum. 3. çocuğum olacak eğer kısmet olursa. Yaşım 41:) Umarım hepimiz güzel haberler alırız

Aa ne güzel bizde 3 çocukla nasipleniriz inşallah

Merhaba herkes bu ay istediği sonucu alsın inşallah 3 ağustos perşembe sabah iğne oldum bende, bende günler geçmiyor sizde nasıl bilmem belirtileri olan şüphelenen var mı aranızda

Merhaba herkes bu ay istediği sonucu alsın inşallah 3 ağustos perşembe sabah iğne oldum bende, bende günler geçmiyor sizde nasıl bilmem belirtileri olan şüphelenen var mı aranızda
İnşallah güzel sonuçlarınızı da paylaşırsınız. İğne vurulduktan kasıklarda falan bir belirti oldu mu yumurtamızın çatladğını nasıl anlıcaz acaba

İnşallah güzel sonuçlarınızı da paylaşırsınız. İğne vurulduktan kasıklarda falan bir belirti oldu mu yumurtamızın çatladğını nasıl anlıcaz acaba
Evet hemde baya belirgin ağrılarım olu ve 9. Günüm hala geçmedi ama ilk günler iğneden olduğunu biliyorum çok belli şeyler kasıklarda ağrı çok fazla şişkinlik gaz böyle yumurtalıklarımın içi gaz dolu hissediyordum nasıl ishal olursunuz şişkinlik kaz sıkışıklık olur karında onun aynısı ama kasık yumurtalık bölgesinde oldu bende bu üçüncü iğnem üçünde de aynı şekilde oldu. İğnenin 36. Saatinde çatlama olduğu yazıyor nette 24-48 saat arası genelde perşembe sabah iğne oldum cuma günü şişkinlik gaz ağrı daha çok atttı cumartesi azaldı muhtemelen cuma gece çatladı diye düşünüyorum

benimde gaz sancısı gibi hafif kasığımda ağrılar var 42 saat oldu iğne olalı çatladı mı acaba merakla beklemedeyim. 2 hafta nasıl gececek

benimde gaz sancısı gibi hafif kasığımda ağrılar var 42 saat oldu iğne olalı çatladı mı acaba merakla beklemedeyim. 2 hafta nasıl gececek
Hadi hayırlısı olsun inşallah hakkınızda ilk iğne denemeniz mi ? Çok normal o sancılar ağrılar ya çatlamıştır ya da çatlamak üzeredir yarına hafifler bu şikayetleriniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…