AĞUSTOS 2023 ÇATLATMA İĞNESİ KULLANANLAR(Klomen+Ovitrelle+Duphaston)

Burda kal ama gitme aynen öyle bende motive olmak adına konu açmıştım çevremizde bilen yok bu heyecanı ben burda yaşıyorum bir
Çünkü çevrendeki hiç kimseye anlatamıyorsun kimse seni anlamıyor burdaki kadınlar anlıyor aynı dertten muzdarip olduğumuz için bizi annelerimiz bile anlamaz bizi biz anlarız

Benim bir tanıdığımında hep düşüğü oluyor bunu onunla paylaşayım belki yardımcı olmuş oluruz.

Benim bir tanıdığımında hep düşüğü oluyor bunu onunla paylaşayım belki yardımcı olmuş oluruz.
Kesinlikle bi baktırsın küçük haftalarda kayıp yaşıyorsa tsh kaynaklı olabilir canım ona göre doktor ilaç başlar ben levatiron 25mcg kullanıyorum 3,70 lerdeydi şimdi düştü gebelik için 2,5 altı olması gerek. Eğer gebelik oluşursa bile değer yüksekse sağlıksız gebelik oluyor ve düşüyor. Bi arkadaşımın değeri 3 dü keseyi göremeden düşük yaşadı ona da dedim tsh kaynaklı olabilir doktora git ilaç başlayabilir diye

. Allah Allah ya tamam canım sağol

Hahaha ay valla şimdi o gün gelsin istiyorum ama o gün heyecandan naparım acaba hayal edemedim
Valla heyecandan mı neyden bilmiyorum kasığımın sağ alt tarafında seğirme var bebek mi yerleşmeye çalışıyor yoksa heyecandan mı öyle anlamadım gitti. İlk defa böyle bi şey hissediyorum bi kaç saat önce oldu inşallah hamilelik belirtisidir

Aa bu yerleşme belirtisiymiş sanırım buralarda okuduklarıma göre

Kaçıncı günde böyle hissettin. Benim 5. Gün sadece sağ tarafımda pıtır pıtır bi his var arada ağrı oluyor

Kaçıncı günde böyle hissettin. Benim 5. Gün sadece sağ tarafımda pıtır pıtır bi his var arada ağrı oluyor
Daha bugün hissettim hani dış genital organımız var ya onun üst kısımın sağ yan tarafında hissediyorum yumurtalık da değil. Yani inşallah yerleşme olabilir. Çünkü 9-10. günlerde artık bebiş yerleşmeye çalışıyormuş sonra da kana beta hcg salgılıyor zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…