Aşılama Ağustos 2014 aşılama yaptıracaklar !!

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Biz kaderdaşız arkadasim benimde haziran ve temmuz negatif cuma günü 3 .yaptiriyorum

Ben bu ay verdim. Vucudum cok hirpalandi. Bu ay kendiliginden olmazsa eylulde bir asilama daha deniyicem insallah. Senin icin de hayirlisi olir umarim. Guzel haberlerini okusam cok cok mutlu olurum emin ol canim

ben de 4 ağustosta yaptırdım ilk aşılamamı.. bekle süreci hiç geçmiyor, tuttu mu tutmadı mı, şuan içimde bebeğim oluşuyor mu vb düşüncelerle kafayı yemek üzereyim

ben 3 yıllık evliyim.18 ağustos 2013den beri bebeğim gelir diye umut ediyorum.yumurtlaık tembelliği denen illet rahatsızlıkla uğraşıyorum...bir aşılamam var başarısız.sizin sorun neydi?

Eşimde bir sıkıntı yok ama benim yumurtalıklarım yavaş çalışıyor.. normal bir kadın yılda 12-14 yumurta üretiyorsa ben 3-4 tane anca üretebiliyorum o 3-4 yumurtayı da denk getiremedik bi türlü ilk aşılamamı oldum bakalım inşallah tutmuşturrrrr :18::18::18::18:

ben de 4 ağustosta yaptırdım ilk aşılamamı.. bekle süreci hiç geçmiyor, tuttu mu tutmadı mı, şuan içimde bebeğim oluşuyor mu vb düşüncelerle kafayı yemek üzereyim

umarım hakkımızda hayırlısı olur beraber öğreneceğiz galiba sonuçlarımızı.

Arkadaşla size bir şey sormak istiyorum. Aşılamadan sonra eşimin değeri düşük çıkınca ürolojiye gitti. Doktor değerlerine bakmış ve siz nasıl aşılama yaptılar bu şekilde 2milyonun altında olanlara yapılmaz demiş. O kadar sinirliyim ki resmen oynuyorlar mı bizimle yaa Siz en iyisi tüp bebek yaptırın hiç uğraşmayın boşuna aşılamayla demiş. Sizin de fikirlerinizi alabilir miyim gerçekten aşılamayla vakit mi kaybediyorum.

umarım hakkımızda hayırlısı olur beraber öğreneceğiz galiba sonuçlarımızı.

evet aynı zamanlarda öğreneceğiz :)

eşinin sperm sayısı önemli olduğu kadar ileri hızlı oranının yüksek olması da önemli.. yani milyonlarca spermi olsa ama yerinde hareketli ya da yavaş hareketli olsa da bir önemi olmayacaktı ki

o yüzden ileri hızlı, yani yumurtaya ulaşmaya çalışan sperm oranı önemli bildiğim kadarıyla. benim eşimin sperm sayısı çok yüksekti ama ileri hızlısı %20 idi.

o yüzden canını sıkma, inşallah tutmuştur aşılaman.

Canım bende bu ay aşılama yaptırcam nasipse,benim ilk olucak gonal f kullanıyorum bugün yumurta kontrolu yapılacak çok heyecanlıyım.Umarım isteyen herkese Allahım nasip eder .

Canım bende bu ay aşılama yaptırcam nasipse,benim ilk olucak gonal f kullanıyorum bugün yumurta kontrolu yapılacak çok heyecanlıyım.Umarım isteyen herkese Allahım nasip eder .

Hadi hayirlisi olsun cnm... Bende bu ay ilk defa asilama yaptircam ins. Regl olunca ignelere baslicaz... Bende cok heyecanliyimmm. Rabbim yar ve yardimimiz olsun.

Haklısın canım da hız problemi sayıdan da kötü %5 çıktı son yıkama da. Yine de teşekkür ederim doktoruma da bi danışıp galiba direk tüp bebeğe geçebiliriz. İnşallah senin de hayırlı haberlerini bekliyorum

Ben bu ay verdim. Vucudum cok hirpalandi. Bu ay kendiliginden olmazsa eylulde bir asilama daha deniyicem insallah. Senin icin de hayirlisi olir umarim. Guzel haberlerini okusam cok cok mutlu olurum emin ol canim

Hayirlisi canim benimde bugün yapildi bakaklim su mübarek cuma günü allah isteyen herkese saglikli hayirli evlat versin.imtihanimizi kolaylastirsin insallah

Ben de yarın aşılama yaptıracgm. Bakalım sonuç ne olacak. 1 yıldır bebek istiyoruz ve olmuyor inşallah hepimiz en kısa zamanda hamile olduğumuzu öğreniriz.

Son düzenleme:
Merhaba Arkadaşlar,

Bende Ağustos da aşılama yaptırmak istiyorum ayın 10 gibi adet olacağım inşallah. 4,5 Yaşında bir kızım var çok şükür (tüp bebek),
Herşey yolunda giderse Ağustos sonu aşılamam yapılacak...
Rabbim Yardımcımız olsun inşallah...

Aşılamada ister iğne istersen klomen mi kullanıyorsun. Ya da buna doktor mu karar veriyor?

Kızlar 8 ağustosta 3. Asilamam olacak insallah son olur bu ay rahatim nedense alistik git gel

Bugün aşılaman olacakmış arkadaşım, Hayırlısı ile bebeğine kavuşursun inşallah... Tabi sonrasında bizlerde

Hayirli olsun cnm...

Oldu saat 10.15 te inşallah hepimiz kavusalim bebislerimize

Ben de yarın aşılama yaptıracgm. Bakalım sonuç ne olacak. 1 yıldır bebek istiyoruz ve olmuyor inşallah hepimiz en kısa zamanda hamile olduğumuzu öğreniriz.

Beraber bekleyeceğiz sonuçları inşallah birisi ağustos ayında yapilacaklari listelese inanin ben anlamiyorum anlasam yapacambiri birimizi takip etmek daha kolay olur

Beraber bekleyeceğiz sonuçları inşallah birisi ağustos ayında yapilacaklari listelese inanin ben anlamiyorum anlasam yapacambiri birimizi takip etmek daha kolay olur

Allah imtihanımızı zorlaştırmasın. Yaptırmak zaten zor o psikolojiye girmek ayrı zor beklemek çok daha zor. Umarım güzel haberler alırız.

Hayirlisi canim benimde bugün yapildi bakaklim su mübarek cuma günü allah isteyen herkese saglikli hayirli evlat versin.imtihanimizi kolaylastirsin insallah

Insallah canim. Agustosta asilamam yok ama sizlerin guzel haberlerini okumak icin sık sık sayfayi ziyaret ediyorum. Insallah Mevla saglikli bebeklerimixi hayirlisi ile kisa zamanda verir :)

Ben yapicam allah nasip ederse... Hakkimizda hayirlisi olsun

aminn canım cümlemizin.bu arada bende olacağım ama adetim yine gecikti.bir an önce başlamak istiyorum ama olmuyor...geçen ay 9unda olmuştum.yine aksıyor,yine aksıyor...ne zaman olacağım belli değil..ilaç mı kullansam acaba? adaçayı içiyorum 2 gündür.bi faydası yok...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…